Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Анонси

20.05.19 р. відбудеться інформаційна зустріч з головами та ініціативними мешканцями ЖБК

Шановні мешканці житлово-будівельного кооперативу!!!

20 травня 2019 року о 16:00 у малому залі Ніжинської міської ради відбудеться інформаційна зустріч з головами та ініціативними мешканцями ЖБК щодо останніх змін в законодавстві України та їх відображення на діяльності та утриманні будинків житлово-будівельних кооперативів.  
Запрошується голова ЖБК та мешканці будинку (у кількості не менше трьох осіб).

Довідково. Примірний статут ЖБК, затверджений постановою Ради Міністрів УРСР від 30 квітня 1985 р. № 186, передбачає, що метою створення ЖБК було забезпечення його членів (і членів їх сімей) житлом шляхом будівництва будинку (будинків) та його подальшої експлуатації та управління. Відповідно до ст. 384 ЦК України у разі викупу квартири член житлово-будівельного (житлового) кооперативу стає її власником.
Від цього моменту відносини власності в багатоквартирному будинку регулюються ст. 382 ЦК України та Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
Враховуючи викладене вище, статутні органи управління ЖБК не мають права приймати жодних рішень щодо управління спільним майном багатоквартирного будинку.

Управління ЖКГ та будівництва Ніжинської міської ради