Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Ніжинський міськрайонний центр зайнятостіЦентр  зайнятості забезпечує реалізацію завдань, пов'язаних із соціальним захистом населення від безробіття, сприянням громадянам у підборі підходящої роботи, наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг, професійної орієнтації, наданням послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг, а також реалізацією інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Ніжинський міськрайонний центр зайнятості  знаходиться за адресою: м.Ніжин, вул. Об’їжджа, 120. Електронна адреса: post@nizhyn.oczcn.gov.ua

 

Директор центру зайнятості – Власенко Володимир Васильович

Особистий прийом громадян проводить щовівторка з 8.00 до 10.00

щочетверга  з 15.00 до 17.00

телефон 7-54-20

 

Заступник директора – Приходько Ігор Петрович

Особистий прийом щосереди з 8.00 до 10.00

щоп’ятниці  з 15.00 до 17.00  

телефон 5-39-46

 

Відділ взаємодії з роботодавцями надає комплекс соціальних послуг роботодавцям, задовольняє потреби  роботодавців у робочій силі, займається збором інформації про вакансії, її обробкою, та доведенням до шукачів роботи, сприяє у проведенні роботодавцями із кандидатами на робочі місця, проводить семінари для керівників та представників кадрових служб підприємств з питань їх взаємодії з центрами зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями – Гуренко Олена Олександрівна, тел.7-54-40

 

Відділ організації працевлаштування реєструє та веде облік шукачів роботи, з’ясовує їх наміри та професійно-кваліфікаційні можливості, організовує працевлаштування клієнтів, в тому числі на тимчасові та громадські роботи, орієнтує при потребі на професійну підготовку чи перепідготовку, здійснює добір і направлення на підприємства, в установи та організації працівників потрібних професій (спеціальностей) і кваліфікації,  надає статус безробітного та призначає матеріальне забезпечення незайнятим громадянам.

Начальник відділу організації працевлаштування  - Мохнатко Наталія Борисівна, тел. 7-55-58

 

Відділ активної підтримки безробітних визначає обсяги і напрямки професійного навчання безробітних громадян; забезпечує конкретні дії щодо професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців, видачі ваучерів для підтримання конкурентноспроможності осіб на ринку праці, підтвердження неформального професійного навчання, надання комплексу профорієнтаційних послуг в ситуації запланованого вивільнення працівників, залучення безробітних громадян до самозайнятості шдяхом одноразової виплати допомоги по безробіттю; надає індивідуальні та групові профінформаційні, профконсультаційні та профорієнтаційні послуги безробітним громадянам та зайнятому населенню, в т.ч. учнівській молоді.

Начальник відділу активної підтримки – Рябчун Алла Леонідівна, тел. 7-55-77   

 

Центр зайнятості працює з 8.00 до 17.00

Вихідні: субота та неділя


ВПРОВАДЖУЄМО ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ

 Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку

електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Так, у 2018 році державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dcz.gov.ua .

 

«Електронний кабінет роботодавця» - це сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого роботодавець може отримати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного, телефону.

 

В «Електронному кабінеті безробітного» зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Першого червня у Ніжині святкували День захисту дітей. Святкували весело, цікаво, захоплююче. З фейс-артом, з веселими естафетами, виступами юних талантів. З подарунками та нагородами, які так багато значать для підростаючого покоління. Не залишилися осторонь, залучилися до святкування і фахівці Ніжинського міськрайонного центру зайнятості. Ірина Бондаренко та Ірина Клименко не тільки добре попрацювали зі школярами, заохочуючи їх до пізнання та вибору професії свого життя, а й самі отримали заряд позитиву від спілкування.Першого червня у Ніжині святкували День захисту дітей. Святкували весело, цікаво, захоплююче. З фейс-артом, з веселими естафетами, виступами юних талантів. З подарунками та нагородами, які так багато значать для підростаючого покоління. Не залишилися осторонь, залучилися до святкування і фахівці Ніжинського міськрайонного центру зайнятості. Ірина Бондаренко та Ірина Клименко не тільки добре попрацювали зі школярами, заохочуючи їх до пізнання та вибору професії свого життя, а й самі отримали заряд позитиву від спілкування.
 

 

 

 

 

Життя – це ряд зусиль. Ми бачимо мету, 
але не завжди бачимо дорогу. 
В.Шкловський.

 

У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – власне благополуччя та добробут сім'ї, можливості реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти.

Всі ми знаємо, як болюче буває виконувати роботу, яка не задовольняє та не дає можливості для самореалізації. Тому так важливо навчити молодь грамотно підійти до найважливішого вибору в їх житті - вибору майбутньої професії. Проведення виїзних акцій та профорієнтаційних уроків в загальноосвітніх школах – один з головних напрямків роботи фахівців Ніжинського  міськрайонного центру зайнятості.

Мета цих заходів – дати орієнтири  майбутнім випускникам для вибору професії. Фахівці  центру зайнятості особливу увагу приділяють найрозповсюдженішим помилкам, які допускають учні при виборі професії.

Опрацьовуючи формулу “Хочу. Можу. Треба.”, школярі розуміють,  що при виборі майбутнього шляху потрібно враховувати не лише бажання і свої можливості, а також затребуваність тієї чи іншої професії на ринку праці. Для визначення кола професійних інтересів учні проходять профорієнтаційне тестування.

Не менш важливими і популярними серед учнів стали Профі-квести, які систематично проводяться у центрі зайнятості для школярів міста та району.

Не припиняється профорієнтаційна робота серед школярів і влітку. Наші фахівці Ангеліна Кривошея та Ірина Бондаренко активно включилися у відзначення Дня захисту дітей, влаштувавши виїзну профорієнтаційну акцію у парку, де відбувалася основна частина міського свята. 

 "В професії граємо - собі обираємо" - під таким гаслом проходить літня кампанія профорієнтаційної роботи. На літніх пришкільних майданчиках дітлахи з фахівцями центру граються, малюють, розгадують кросворди, проходять тестування. Заходи проходять цікаво, весело і корисно: в ігровій формі значно легше засвоюються знання про різноманітний, такий багатий світ професій.7 червня 2018 року семінар "Жінка на ринку праці" знову пройшов у Ніжинській центральній бібліотеці. Чергова група безробітних відкрила для себе багато корисних і цікавих моментів творчості.

Семінар з елементами тренінгу "Вчимось рахувати сімейний бюджет" за участю бібліотекаря Конопля-Носач Л.Ю. мав на меті навчти господинь знаходити шляхи виходу із складних побутових ситуацій. В рамках обласного проекту проекту "Збережемо традиції предків" пройшов майстер -клас з виготовлення грошової ляльки-мотанки. 

Хочеться подякувати працівникам бібліотеки за співпрацю та гостинність, з якою вони приймають наших безробітних.

7 червня у гостях у Ніжинському міськрайонному центрі зайнятості знову  побували учні. Цього разу - десятикласники, учасники літнього мовного табору міського ліцею при Ніжинському державному університеті. Ознайомлення з центром зайнятості, з інформацією про стан ринку праці, з описами професій, паспортами ПОУ, цікава бесіда з фахівцем з профорієнтації Іриною Бондаренко, тестування. На завершення - традиційний профі-квест. Така форма професійної орієнтації набагато цікавіша і ефективніша від нудних лекцій і повчань.