Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Про зміни до Положення про комісію (уповноваженого) підприємства

Про зміни до Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку  з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням

З набранням чинності Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 08.07.2010 року № 2464-VІ постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.12.2010 року № 28 внесені зміни до Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

Звертаємо увагу стосовно змін редакції пп. 3.1.5 та 3.4.5, які стосуються повноважень комісій в частині здійснення контролю за своєчасним направленням до робочих органів Фонду заяв-розрахунків про нараховані застрахованим особам сум матеріального забезпечення та проведення щоквартального аналізу використання коштів Фонду на підприємстві.         

Наголошуємо на обов’язковому виконанні комісіями (уповноваженими) із соціального страхування зазначених повноважень, оскільки від цього залежить своєчасність фінансування страхувальників та своєчасне отримання  застрахованими особами передбачених соціальних виплат. Постанова правління Фонду № 28 від 22.12.2010 року зареєстрована в Міністерстві юстиції України 17.01.2011 року за № 56/18794.

А ще нагадаємо, що кошти Фонду,  які витрачаться щороку по Ніжинській міжрайонній виконавчій дирекції на виплату матеріального забезпечення по тимчасовій непрацездатності, в стуктурі всіх витрат на виплату допомог займають значну частину та становлять 77%.

Всім страхувальникам слід зважити, що є ще й інші види матеріального забезпечення та соціальних послуг, в отриманні яких застраховані особи та члени їх сімей зацікавлені не менше, тому так зрозуміла неохідність контролю за цільовим використанням кожної гривні коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 

            Директор                                                                                                                      Н.П.Волкова