Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Про порядок фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб

Не зважаючи на кризові економічні процеси, які вносять свої корективи в повсякденне життя, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в 2011 році планує продовжити практику часткового фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб, яке буде проводитися відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності “Про затвердження Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 року № 17 (зі змінами та доповненнями).

Нагадуємо, що рішення про виділення путівки до дитячого оздоровчого закладу приймається комісією із соціального страхування підприємства, установи, організації за основним місцем роботи застрахованої особи – батька, матері, усиновлювача, опікуна/піклувальника.

Організованими формами оздоровлення за рахунок коштів Фонду охоплюються діти віком від 7 до 18 років. Тривалість оздоровчої зміни, протягом якої дитина отримує послуги оздоровлення та відпочинку в дитячому закладі оздоровлення, повинна бути не менше 21 дня, відповідно до Закону України від 04.09.2008 року № 375-УІ “Про оздоровлення та відпочинок дітей” (із змінами та доповненнями).

Часткове фінансування проводиться для оздоровлення дітей у дитячих оздоровчих закладах,  як у межах області, так і за її межами, за умови, що такий заклад включений в перелік дитячих оздоровчих закладів, які будуть частково фінансуватися за рахунок коштів Фонду.

Декілька років підряд приймають на оздоровлення молоде покоління Ніжинщини дитячі оздоровчі заклади, розташовані в Чернігівський області, та дарують дітям неповторні хвилини дитинства, радості від нових знайомств та зустрічі. До таких слід віднести наш позаміський табір ім.Я.П.Батюка (с. Вертіївка), ДОТ “Деснянка” (с.С.Дівиця), ДОТ “Остреч” (м. Мена) та інші.

Тож, шановні батьки, починайте думати вже зараз та вибирати для своєї дитини оздоровчий заклад на період літніх канікул. Це дасть можливість Ніжинській міжрайонній виконавчій дирекції своєчасно подати заявку до обласної дирекції Фонду та задовільнити в повному обсязі бажання щодо оздоровлення ваших дітей.

 

                     Директор                                                                                   Н.П. Волкова