Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Підсумки дитячого оздоровлення

Сьогодні можна вже з цілковитою впевненістю стверджувати, що оздоровчий літній сезон 2011 року для дітей закінчився, тому доцільно підвести підсумки дитячого оздоровлення.

З моменту створення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності він бере на себе зобов”язання щодо часткового фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення у вигляді виділення коштів на харчування дітей, їхнє культурне та медичне обслуговування.

У поточному році постановою правління Фонду від 04.03.2011 року № 17 затверджені граничні норми витрат на харчування – не більше 35 грн., на лікування та культурне обслуговування – не більше 3 грн., виходячи з розрахунку на один людино-день упродовж оздоровчої зміни.

Протягом літа 2011 року Ніжинською міжрайонною виконавчою дирекцією Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надано часткове фінансування на оздоровлення дітей   в сумі 286,1 тис. грн., за участю  цих коштів оздоровлено 389 дітей ( це на 40 дітей більше ніж у минулому році): по місту – 348 дітей, по району – 41 дитина.

Суттєву допомогу в підборі, направленні дітей до оздоровчих закладів Ніжинській міжрайонній виконавчій дирекції надавала Ніжинська міська рада та Ніжинська районна державна адміністрація.

Для оздоровлення дітей широко використовувалась база дитячих закладів оздоровлення та відпочинку як на території нашої області, так і за її межами. Найбільший попит серед дітей та  батьків мав і наш позаміський дитячий оздоровчий заклад        ім. Я.П.Батюка с. Вертіївка. За участю працівників Управління освіти Ніжинської міської ради  там було оздоровлено 129 дітей за першу зміну та 126 дітей за другу зміну, що складає 66 % від всієї кількості оздоровлених дітей. Щороку цей заклад гостинно  розчиняє  двері для бажаючих весело та незабутньо провести літо.

Популярністю користувалися  також і такі оздоровчі заклади на території нашої області, як “Деснянка” с. Салтикова-Дівиця, “Остреч” м. Мена, “Десна” с. Ладанка. Саме в ДЗСТ “Десна” було оздоровлено дітей не лише за рахунок Фонду, а й за рахунок спонсорських коштів, що значно зменшило доплату батьків.

Вразив своєю мальовничою природою та вишуканістю і ДЗОВ “Сузір”я” Коропського району Чернігівської області. Для оздоровлення більшої кількості бажаючих оздоровчий табір відкрив останню зміну з датою заїзду 30 серпня 2011 року. Це напевно єдиний оздоровчий заклад де батьківська доплата склала 280 грн. за 21 день відпочинку, що становила всього 8 % від повної вартості путівки.

Серед закладів за межами нашої області в цьому оздоровчому сезоні найбільшою популярністю користувалися: ДЗОВ “Лазурні далі” смт. Кирилівка, де люблять відпочивати діти Ніжинської дитячої хореографічної школи, ДЗОВ “Спутнік” АРК, ДЗОВ “Молода гвардія” м. Бердянськ.

Основними завданнями літньої оздоровчої кампанії 2011 року була орієнтація на якість оздоровлення, підвищення рівня надання оздоровчих послуг, збільшення кількості оздоровлених дітей. Першочергова увага була приділена збереженю життя та здоров”я дітей.

 

 

                                                                       Провідний спеціаліст

                                                                                   Ніжинської міжрайонної 

                                                                                   виконавчої дирекції

                                                                                   Кресан С.В.