Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Про підсумки проведення Дня охорони праці

Про підсумки проведення Дня охорони праці

 відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Ніжині

 

Звернення Організаційного комітету та план заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці в  Чернігівській області розмноженно та направлено на підприємства, установи і організації.

На веб – сайті Ніжинської міської ради розміщено Звернення організаційного комітету та план заходів з підготовки та проведення у Чернігівській області у 2012 році Дня охорони праці.

До місцевих органів виконавчої влади направлені листи з пропозиціями щодо проведення Дня охорони праці  та створення організаційних комітетів.       

Міському та районним відділам освіти надані матеріали лекцій для виступу працівників перед школярами. В навчальних закладах різних рівнів акредитації проведені цикли лекцій для студентів. З трьома лекціями виступили працівники відділення виконавчої дирекції Фонду.

Відділенням перед органами виконавчої влади  ініційовано проведення конкурсу дитячого малюнку, внесені відповідні пропозиції. Діти працівників відділення  прийняли участь у конкурсі малюнків «Безпечна праці батьків – моє щасливе майбутнє» і 5 їх робіт були надані до управління виконавчої дирекції Фонду. Учасники конкурсу відмічені цінними подарунками

Підприємствам та організаціям надано більше 100 екз. збірників нормативно правових актів з охорони праці, плакатів, знаків безпеки та інформаційних листків.

Керівникам та спеціалістам з питань охорони праці рекомендовано провести на підприємствах конкурси на краще робоче місце, виробничу дільницю з питань охорони праці.

Проведено спільно з управлінням праці та соціального захисту населення, територіальним управлінням Держгірпромнагляду круглий стіл в з'язку із Всесвітнім днем охорони праці з участю спеціалістів з питань охорони праці, керівників, профспілкових організацій. Прийнято участь у  засіданнях  комісії з питань життєдіяльності населення на яких розглянуті питання щодо стану виробничого травматизму та здійснення заходів по його попередженню.

Працівниками відділення відвідано  5-х потерпілих на виробництві, вивчено умови їх проживання та можливості надання допомоги.