Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

 • Щодо проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських

  На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.03.2008р. №79 «Про проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських», з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді просить надати заявки претендентів на участь встановленого зразка (додається) та інші матеріали із позначкою «Благодійник року – 2019» до 18 листопада 2019р.
  До заповненої заявки на участь у благодійному конкурсі в обов’язковому порядку додаються матеріали, які розкривають зміст благодійної діяльності претендента: фотографії, відеозаписи, копії публікацій у ЗМІ, мультимедійні презентації тощо. Переможців буде визначено оргкомітетом конкурсу до Дня благодійництва, який відзначається, відповідно до Указу Президента України від 13.12.2007 № 1220 «Про День благодійництва», щорічно у другу неділю грудня.
  При подачі заявок на конкурс просимо звернути увагу на громадські організації, волонтерів, підприємства та організації, які здійснюють допомогу Збройним Силам України, вимушеним переселенцям, а також членам сімей загиблих та поранених бійців АТО/ООС.

  Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:
  «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;
  «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;
  «Благодійник року — неприбуткова організація»;
  «Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців);
  «Благодійник року — благодійник-початківець»;
  «Благодійник року — представник малого бізнесу»;
  «Благодійник року — кращий волонтер».

  У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем Чернігівської області. Претендентів на участь у конкурсі, за їхньою згодою, можуть висувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, будь-які особи, які отримали благодійну допомогу, а також самі благодійники.

  14 жовтня 2019 року матері та дружини загиблих учасників АТО спільно з працівниками Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді поклали квіти на могили Ніжинських героїв, що віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України. 
  Організатори заходу вдячні депутату Ніжинської міської ради Олександру Шалаю за наданий транспорт для поїздки учасників заходу.