Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Підприємництво

Я хочу розпочати власний бізнес в місті Ніжині

Державний інфо-сервіс StartBusinessChallenge надає покрокові інструкції з детальною інформацією про дозвільні документи, що Вам необхідні для реєстрації бізнесу.


Підприємствам Чернігівщини з обласного бюджету частково відшкодовуватимуть витрати на участь у виставково-ярмаркових заходах

Щоб підтримати місцевих товаровиробників, у рамках реалізації обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки запроваджено механізм часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях.

Так, для отримання часткового відшкодування підприємству за фактом участі у виставково-ярмарковому заході необхідно впродовж 30 календарних днів подати необхідні документи до Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації.

Часткове відшкодування надається підприємству як фінансова підтримка на безповоротній основі один раз на відповідний календарний рік.

Розмір часткового відшкодування становить 30% від фактичних витрат, але в обсягах не більше 50 тисяч гривень у разі очної та не більше 5 тисяч гривень у разі заочної участі у виставці.

З умовами Порядку надання часткового відшкодування можна ознайомитись на офіційному вебсайті Чернігівської ОДА в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне» за посиланням (http://cg.gov.ua/index.php?id=28637&tp=1),  або в рубриці «Обласні програми».

Більш детальну інформацію нададуть у Департаменті економічного розвитку облдержадміністрації за телефонами: (0462) 66-91-59; (0462) 67-58-34.
Програма підтримки

утримання молодняка ВРХ

(за утримання молодняка до 13 місячного віку

2500 гривень на голову)

Дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація надається на безповоротній основі.

Крок 1. Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації.

Крок 2. Підготувати для подання мінімальну кількість документів:

·       копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

·       копія паспорта особи – власника тварини;

·       копія довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;

·       копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Крок 3. Подати підготовлені документи до виконавчого комітету Ніжинської міської ради).

Документи приймаються протягом року в порядку черговості -  до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

В місті Ніжині за адресою: пл. ім. Івана Франка,1, кім. 10 (1 поверх), кім.57 (4 поверх), тел. 2-53-36

Крок 4. Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

* Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка розмірі:

за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Державна підтримка спрямована до якомога більшої кількості фізичних осіб для заохочення їх зберігати молодняк великої рогатої худоби.

Документи, що подаються для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, приймаються до 1 квітня поточного року у разі наявності в господарстві населення такого молодняка на момент подання документів.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцяти місячного віку. 

Часткове відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях

Порядок часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях

Запроваджено механізм часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях

На виконання заходів з підтримки місцевих товаровиробників у рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання від 20.12.2016 № 6-7/VII (із змінами і доповненнями), прийнято Порядок часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях (далі – часткове відшкодування).

Для отримання часткового відшкодування у межах бюджетного року підприємство за фактом участі у виставково-ярмарковому заході подає Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації документи протягом 30 (тридцяти) календарних днів. Кінцевий термін подання документів щороку до15 жовтня.

Часткове відшкодування надається підприємству як фінансова підтримка на безповоротній основі один раз на відповідний календарний рік.

Розмір часткового відшкодування становить 30 % від фактичних витрат, але в обсягах не більше 50 тисяч гривень у разі очної участі та не більше 5 тисяч гривень у разі заочної участі у виставці.

З умовами Порядку надання часткового відшкодування можна ознайомитись на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне» за посиланням, або в рубриці «Обласні програми».

За більш детальною інформацією просимо звертатись до Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації за телефонами: (0462) 66-91-59, 67-58-34.

До уваги виробників продовольчих та промислових товарів!!!
Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання від 20.12.2016 №6-7/VII (зі змінами), в області з 12 липня по 11 серпня 2019 року планується проведення щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2019 (далі – Конкурс).

Про оголошення початку Конкурсу буде повідомлено на офіційних сайтах Чернігівської обласної державної адміністрації та Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

З умовами та строками проведення Конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне».

Зацікавлених осіб щодо участі у Конкурсі, просимо в термін до 15 липня 2019 року повідомити відділ економіки виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка,1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: nizhynekonomika@gmail.com )

Відділ економіки 


До уваги суб’єктів господарювання, громадських організацій підприємців, організацій роботодавців та об’єднань підприємців міста Ніжина !           

З 4 по 24 червня 2019 року здійснюється прийом заяв для формування нового складу Ради підприємців при Ніжинській міській раді. Відповідно до Положення про Раду підприємців при Ніжинській міській раді (рішення Ніжинської міської ради від 15 липня 2016 року №7-13/2016 «Про затвердження Положення про Раду підприємців при Ніжинській міській раді») склад Ради формується із числа суб'єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об'єднань підприємців, організацій роботодавців міста Ніжина. 

Заяви подаються в довільній формі на ім’я міського голови. 

До заяви додаються: 

-                            витяг з протоколу зборів про визначення кандидатури для членства у Раді підприємців (для юридичних осіб);

-                            копії документів, що підтверджують легалізацію.  

Просимо надавати заяви в довільній формі до виконавчого комітету Ніжинської міської ради на ім’я  міського голови.

Адреса: м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1, каб. № 10, каб. №32. 

Телефон для довідок 2-53-36 (відділ економіки).   
До уваги представників малого та середнього підприємництва!   На офіційному сайті Ніжинської міської ради відкрита рубрика «Підприємництво», в якій представники бізнес спільноти міста мають можливість розмістити інформацію щодо вільних приміщень, які можуть бути надані орендодавцем в оренду для здійснення підприємницької діяльності орендоотримувачем. Прохання надавати інформацію у вигляді таблиці відділу економіки виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка, 1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: nizhynekonomika@gmail.com). Працюємо разом!  

№ з/п Адреса розташування приміщення Загальна площа Орендодавець (назва для юридичних осіб / ФОП , адреса, контактний телефон) Примітки
         
         
         

ПРОГРАМА розвитку малого та середнього підприємництва у місті Ніжині на 2017-2020 рокиПро затвердження оперативної цілі щодо розвитку малого та середнього підприємництва  в Стратегії  розвитку міста Ніжина
Обговорення концепту створення Інформаційного порталу для МСП

Грантовий Дайджест_"Будь у курсі подій - дій" на листопад 2019 рік
Грантовий Дайджест_"Будь у курсі подій - дій" на жовтень 2019 рік