16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,
пл. імені Івана Франка, 1,
е-mail: nemrada_post@cg.gov.ua
(04631) 7-15-65, (04631) 7-11-19
фото мера
Міський голова міста Ніжина
Лінник Анатолій Валерійович
Блог міського голови
фото мера
Секретар міської ради
Салогуб Валерій Володимирович
Блог секретаря ради
Статистика
 • Зараз на сайті:
  122
 • Переглядів:
  1175997
 • Візитів сьогодні:
  3272
 • Візитів всього:
  668601
Новини

Молодіжна стратегія розвитку міста

5 грудня 2017 року у малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулася робоча зустріч з ініціативною учнівською та студентською молоддю для розгляду питань перспективного розвитку молодіжної громади міста. По стопам Настановчого семінару з розробки Стратегії розвитку міста Ніжина, на якому були присутні представники робочої групи, був сформований власний план для обговорення стратегії розвитку молодіжної громади Ніжина.

З представниками молодіжних громадських організацій, загальноосвітніх, позашкільного, професійно-технічних та вищих навчальних закладів проаналізували результати опитування студентів міста щодо студентського життя, громадської активності, джерел отримання інформації. Це стало яскравим зрізом думки молоді міста щодо їх участі у громадському житті, форм та методів згуртування молодіжної громади, проблематики, яка турбує, та мотиваторів, які стимулюють до участі у громадських заходах.

Розглядали питання доцільності та можливості створення молодіжного центру у Ніжині, обговорювали важливість та шляхи відродження функціонування, подальшої діяльності потенційної молодіжної ради, дискусійним стало питання участі м. Ніжина у конкурсі «Молодіжна столиця України». Думки висловлені різні, були дещо категоричні. Гаряче та водночас цікаво тривала дискусія. Шукаючи спільне консенсусне рішення, все ж присутні сформували власну спільну позицію щодо даних питань. Методом прямого голосування більшість учасників фокус-групи вирішила, що створення молодіжного центру в м. Ніжин потрібне, участь у конкурсі «Молодіжна столиця України» для молоді міста важлива та основна частина присутньої аудиторії готова працювати над створення молодіжної ради.

Розходилися зі своїми планами роботи у власних навчальних закладах для приваблення більшої кількості зацікавленої молоді до участі у роботі на розвиток молодіжної громади міста та своїми «домашніми завданнями». Наступна зустріч призначена на наступний тиждень, що було вирішено спільно.
Відділ у справах сім’ї та молоді


Стаття прочитана 318 рази