Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Засідання виконавчого комітету

Сьогодні у малій залі міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На засіданні були присутні заступник міського голови Сергій Дзюба та депутат міської ради Олег Щербак. На порядку денному було 2 проекти рішення, 1 рішення винесено на розгляд у робочому порядку, а також Різне:

1.Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальному підприємству «Служба Єдиного Замовника».

2.Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальному підприємству «Керуюча компанія «Північна»».

3.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради №116 від 19 квітня 2018 року  «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом».

З текстом рішення можна ознайомитись нижче:

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради №116 від 19 квітня 2018 року «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом»

Різне:

1.Про вирішення питання забезпечення безкоштовного перевезення дітей в м.Ніжині 01.06.2018 з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

Перші два питання були винесені повторно на розгляд після процедури обговорення та доопрацювання ряду суперечливих питань на профільній депутатській комісії з майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, та охорони навколишнього середовища. 

Григорій Олійник доповів щодо проекту рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 19 квітня 2018 р. №116 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом». Було надано доручення транспортному відділу УЖКГ та Б вивчити можливість залучення Інституту транспорту щодо вирішення питання пасажиропотоку в місті. На що надійшла відповідь, що можливо залучити 350 студентів-обліковців на один день, після чого протягом трьох місяців будуть проводитися обрахунки, і це буде коштувати 200 тис. грн(виділять кошти з міського бюджету).Григорій Миколайович наголосив, що в м. Ніжині налагоджене транспортне сполучення і не потрібно його розбалансувати.

Валерій Салогуб запропонував вилучити вимогу щодо обмеження в часі для пенсіонерів і залишити тариф без змін по 3.50грн.

Олег Щербак доповів що існує думка про те що в місті є монополіст по перевезенню, але на сьогоднішній день ми маємо трьох перевізників що надають послуги по перевезенню. Задля зняття соціальної напруги запропонував підтримати пропозицію по залученню Інституту транспорту щодо вирішення питання пасажиропотоку та потім відкоригувати тарифи.

Після обговорення даного питання Анатолій Валерійович вніс пропозицію про залишення тарифів на рівні: загальний тариф  по перевезенню - 4.50 грн.; 3 грн. для пенсіонерів без обмежень у часі, 1 грн. для дітей та пільгові категорії – безкоштовно до отримання висновку Інституту транспорту по вивчення пасажиропотоку в місті.

В кінці засідання міський голова Анатолій Лінник звернувся до перевізників щодо участі у конкурсі на перевезення по маршрутам № 11, 12, 13.

Підвівши підсумки засідання заступник міського голови Ігор Алєксєєнко запросив усіх присутніх покласти квіти до пам'ятного знаку жертв голодомору та політичних репресій 20 травня 2018 року о 10-00год.Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю
Стаття прочитана 567 рази