Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Щотижнева оперативна нарада

Відбулася щотижнева оперативна нарада  під головуванням першого заступника міського голови Григорія Олійника.

Нарада розпочалась з приємного моменту, адже вітали начальника сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інну Музиченко та начальника управління фінансів виконавчого комітету Ніжинської міської ради Людмилу Писаренко з нагоди Дня народження.

Традиційно на нараді було заслухано представника Ніжинського відділу поліції Інну Іванівну Музиченко про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади міста за останній тиждень, відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

Відповідно до наданої інформації за минулий тиждень до відділу поліції надійшло 229 заяви та повідомлення, 23 з яких - кримінальні провадження за різними статтями кримінального кодексу. Виявлено 131 адміністративне правопорушення та накладено 73 штрафи на суму 19261 гривні. По лінії дорожнього нагляду зафіксоване 113 порушень (6 – керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння; 6 – керування без відповідних документів; 2 – керування транспортними засобами не маючи на це права; 7 – знехтували умовами технічного контролю; 16 – керування водієм транспортним засобом, що має несправності; 16 – перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху та порушення інших ПДР). Продовжують мати місце випадки вживання алкогольних напоїв (16 випадків) та паління тютюнових виробів (18 випадків) у громадських місцях. Зафіксовано 1 факт вчинення насильства в сім'ї. Інна Іванівна також наголосила, що близько першої години ночі по вулиці Прилуцькій сталася ДТП з летальним наслідком. Адже пішохід переходив дорогу в темну пору не по пішохідному переході, внаслідок чого трапився наїзд. Тому поліція застерігає водіїв та пішоходів бути пильними на дорозі.  

Начальник управління культури Тетяна Бассак повідомила присутніх, що 8 червня на території Національного заповідника «Глухів» (м. Глухів, Сумська обл.)  відбувся І-й Глухівський фестиваль етнокультури та народних промислів  «СіверЕтноФест» (SEF-2018). Виставка народних умільців Ніжина була високо оцінена як організаторами «СіверЕтноФест»,  так  і  відвідувачами свята.  Народні майстри міста отримали подяки та запрошення на фестиваль наступного року. В заході взяли участь заступник міського голови Ігор Алєксєєнко, радник міського голови Сергій Зозуля, управління культури і туризму Ніжинської міської ради, директор краєзнавчого музею ім.Івана Спаського Геннадій Дудченко, народні майстри та ЗМІ.

Детальніше з планами роботи виконавчого комітету Ніжинської міської ради на період з 11 червня по 17 червня можна ознайомитися за посиланням:http://www.nizhynrada.gov.ua/announcement/269/zahodi-z-11-po-17-chervnya-2018-roku.htmlВідділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

Стаття прочитана 310 рази