Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Круглий стіл "Легалізація заробітної плати та зайнятості населення"

6 липня у великій залі Ніжинської міської ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення – один з важливих факторів соціальної стабільності в суспільстві» під головуванням директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки. У заході взяли участь заступник міського голови Сергій Осадчий, представники органів виконавчої влади, депутати міської ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Кулініч, начальник управління Держпраці в Чернігівській області Сергій Дорошенко, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова, директор Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Володимир Власенко, начальник Ніжинського обьєднаного управління Пенсійного фонду України Алла Севостьянова, начальник Ніжинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області Геннадій Тараненко та підприємці міста.

Розпочала засідання Лідія Падалка. Вона наголосила, що мета цього заходу – донести до громадськості інформацію про ситуацію на ринку праці та існуючі ризики, що породжують тіньову зайнятість. Лідія Василівна також повідомила присутніх щодо ситуації на ринку праці Чернігівщини та вплив неформальної зайнятості і міграційних процесів на забезпечення потреб роботодавців у кадрах. За її словами, основними глобальними проблемами у сфері зайнятості на сьогоднішній день є: демографічне скорочення (спостерігається низька народжуваність, скорочення осіб працездатного віку) та трудова міграція( 6 мільйонів українців виїхало за кордон).

Сергій Осадчий поінформував про фінансово-економічну ситуацію  Ніжина та важливість створення нових робочих місць. Сергій Олександрович зазначив, що 60% міського бюджету складає податок з доходів фізичних осіб.

Сергій Дорошенко розповів про легалізацію заробітної плати і трудових відносин – соціальна захищеність громадян.

Людмила Лисобикова ознайомила з процедурою надання якісних соціальних послуг роботодавцям – один з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості.

Володимир Власенко повідомив присутнім особливості сучасного ринку праці м. Ніжина.

Алла Севостьянова розповіла про зміни в законодавстві щодо пенсійного забезпечення громадян.

Геннадій Тараненко ознайомив з проблемами легалізації зайнятості і тіньових заробітних плат та шляхи їх роз’яснення.

Валентина Кулініч надала роз’яснення щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Також в ході зустрічі були обговоренні проблемні питання щодо збереження і розвитку трудового потенціалу та можливих шляхів їх вирішення; щодо умов розвитку підприємств та можливостей підвищення соціальних гарантій працівників; про організацію робіт тимчасового характеру.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю
Стаття прочитана 244 рази