Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Робочий візит до регіонального навчально-практичного центру зварювальних технологій

07 листопада міський голова Анатолій Лінник, радник міського голови Сергій Осадчий разом з представниками підприємств здійснили робочий візит до регіонального навчально-практичного центру зварювальних технологій, який відкриється на базі ДНЗ «Ніжинського професійного аграрного ліцею Чернігівської області" в рамках підготовки до офіційного відкриття, яке орієнтовно заплановано на 14 листопада об 11-00 год.

Для закупівлі обладнання в даний центр буди використані кошти самого навчального закладу, а також виділили кошти з  обласного державного бюджету. В закладі обладнали навчальні місця для теоретичної підготовки студентів із застосуванням найсучасніших комп’ютерних технологій. Ремонтні роботи по реконструкції приміщень виконувало ніжинське підприємством ТОВ «Метекол».

В регіональному центрі для набуття практичних навичок створені навчальні місця, устатковані австрійським обладнанням та тренажерами для оволодіння різними видами зварювальних робіт.

За оцінками очільників міста та представників профільних підприємств, які зацікавлені у фахівцях з виконання зварювальних робіт, рівень обладнання і можливості даного навчального центру знаходиться на досить високому рівні.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

Стаття прочитана 318 рази