Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

12 серпня у світі відзначають Міжнародний день молоді!

Ідея Міжнародного дня молоді була запропонована в 1991 р. молоддю, яка зібралася в Відні (Австрія) на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН. Форум рекомендував, щоб Міжнародний день молоді було оголошено спеціально для збору коштів, просування та підтримки Фонду молоді ООН у партнерстві з молодіжними організаціями. Рішення про оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді було підтримано на І сесії Світової конференції Міністрів у справах молоді, що проходила в Лісабоні 8-12 серпня 1998 р. Щороку День молоді має певну тематику. Тема 2019 – трансформація освіти: як зробити її інклюзивною та доступною для всіх молодих людей.

За даними ООН , сьогодні на планеті проживає рекордна кількість молодих людей – 1,8 млрд дітей та підлітків у віці від 10 до 24 років. Більше половини дітей та підлітків 6-14 років не вміють читати і рахувати. Один з десяти проживає в зоні конфлікту. Більше ніж півмільярда за межею бідності. Рівень замученості молоді до суспільного та політичного життя знижується, а відтак соціальна ізоляція зростає!

Щоб привернути увагу молоді до доцільності об’єднуватись заради спільних просоціальних дій та прогресивних змін на користь громади, в Ніжині 11 серпня відбувся 6-годинний Драйвовий вечір до Міжнародного Дня молоді. Співорганізатори заходу – Ніжинський міський молодіжний центр, MasterDJ, Ніжинська центральна бібліотека та Молодіжна рада Ніжинської міської ОТГ. Свято відбулось на території парку імені Т.Шевченка. Цього вечора підлітки та молодь об’єднались у City-квесті, Музичному фестивалі фарб та Драйвовій дискотеці. Всі учасники квесту отримали подарункові сертифікати на масаж від Олени Хоменко, фотосесію від Яни Луніної, філіжанку кави/чаю від Молодіжного центру, активні учасники Фестивалю фарб – яскраві емоції та фарбу від MasterDJ, а найактивніші на танцполі – книги, блокноти та наліпки від Молодіжного центру. Участь у квесті взяли 25 підлітків та молодих людей, у Фестивалі фарб – близько 100 дітей, молоді та їх батьків, а на дискотеці запалювали під драйвові ритми ді-джеїв – 150 молодих жителів Ніжина та Ніжинського району.

Сказати, що свято вдалось, це не сказати нічого! Впевнені, що цей вечір дасть поштовх новим крутим ідеям та проектам від місцевої молоді у співпраці з організаторами заходу. Трансформуючи молодь, трансформуємо Україну!


Ніжинський міський молодіжний центр

Ніжинської міської ради Чернігівської області

Стаття прочитана 340 рази