Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Анатолій Лінник перевірив благоустрій нашого міста

12 серпня міський голова Анатолій Лінник перевірив благоустрій нашого міста та проконтролював виконані роботи по реконструкції скверів.

Вкотре міський голова та начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко здійснили робочий візит до парку Незалежності, щоб перевірити стан виконання робіт по реконструкції парку та встановлення нового пам’ятного знаку «Борцям за Незалежність». Підрядником по виконанню робіт є – ДП «УкрСіверБуд». Відкриття пам’ятного знаку планується на День незалежності (24 серпня 2019 року). 

Також перевірили стан виконання робіт по будівництву асфальтного покриття з водовідведенням та тротуарів на найпроблематичнішій ділянці дороги по вул. Незалежності.

Анатолій Валерійович перевірив благоустрій та озеленення скверу Лисянського, де наразі виконуються роботи по будівництву пішохідного світлодинамічного фонтану. Будівництво виконують за рахунок використання залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, включаючи співфінансування з міського бюджету. Розташування фонтану з підведеними комунікаціями на пішохідній зоні в сквері Лисянського було запропоновано міською владою. Нині його будівництво практично на завершальному етапі.

Анатолій Кушніренко запевнив, що всі роботи будуть виконані підрядниками до 24 серпня.

Під час огляду скверів, міський голова зазначив, що на центральній вулиці Гоголівська потрібно поступово замінювати старі каштани на нові, а також надав доручення керівникам УЖКГ та Б та КП «ВУКГ» відновити полусфери та встановити стовпці по периметру вул.Гоголя та біля скверу Гоголя для обмеження руху автомобільного транспорту.

По закінченню очільник міста оглянув стан оновленої громадської вбиральні, розташованої на вул. Яворського. Ще в минулому році були здійснені ремонтні роботи туалету. Працівники КП «ВУКГ» за кошти міського бюджету замінили кахель, сантехніку, кабінки, вікна, двері та зробили опалення. З 05 березня 2018 року громадська вбиральня працює з 8.00 до 18.00. Вартість послуги – 2 гривні.

Підвівши підсумки були надані протокольні доручення відповідним службам по забезпеченню благоустрою в місті. Слід зазначити, що благоустрій міста перебуває на особливому контролі у міської влади.


Начальник сектора інформаційно-аналітичної роботи
відділу інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю Катерина СимоненкоСтаття прочитана 369 рази