Новини


Запрошуємо до участі в фотоконкурсі «Краса Десни» з нагоди екологічного свята День Десни – 2021
8 вересня відзначатиметься екологічне свято День Десни – 2021. І за гарною традицією Деснянське басейнове управління водних ресурсів пропонує всім охочим долучитися до цієї події – взяти участь у фотоконкурсі «Краса Десни».
Запрошуємо до участі у круглому столі, присвяченому реформі галузі містобудування та цифровізації документальних процедур у будівництві
Шановні колеги – замовники, проектувальники, підрядники, органи державного архітектурно-будівельного контролю, БТІ та інші учасники будівельного процесу, які провадять свою діяльність на території Ніжина та Чернігівської області!
Ніжинці вшанували пам'ять Марії Костянтинівни Заньковецької
4 серпня 2021 р. ніжинська громада шанувала пам'ять Марії Костянтинівни Заньковецької, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника видатній українській актрисі.
Ніжин обрано місцем проведення ІІІ Всеукраїнського музейного форуму
3 серпня 2021 року за ініціативи ніжинського міського голови Олександра Кодоли в приміщенні Ніжинської міської ради відбулася робоча зустріч щодо проведення в місті Ніжині ІІІ Всеукраїнського музейного форуму
Олександр Кодола провів зустріч із ніжинським боксером Петром Івановим
Сьогодні, 2 серпня, міський голова Олександр Кодола провів зустріч із ніжинським боксером Петром Івановим.
Відбудеться планове відключення електроенергії
за інформацією АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
Про зміни в наданні соціальних допомог
Управління соціального захисту населення Ніжинської міської ради повідомляє, що Урядом 07.07.2021 схвалено постанову Кабінету Міністрів України № 697 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"
Ніжин відвідала делегація із представників Центрально-азійської торгової палати
Учора, 26 липня, до Ніжина завітала делегація із представників Центрально-азійської торгової палати з міста Сеул, Республіка Корея, а також представник даної торгової палати в Україні
Графік планових відключень світла в Ніжині
В серпні відбудеться планове відключення електроенергії за встановленим графіком у штатному режимі (за інформацією АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО").
Відбулось засідання виконавчого комітету
22 липня відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом міського голови Олександра Кодоли.
До уваги споживачів АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"!
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 30 липня 2021 року з 10.00 до 16.00 год відбудеться планове відключення електоренергії на деяких вулицях міста.
Про конкурс проєктів «ГРОМАДСЬКІ  ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»
ДАТА ЗАКІНЧЕННЯ ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК НА КОНКУРС: 31 липня 2021 року.
Триває вакцинальна кампанія
Сьогодні, 7 липня, провели ревакцинацію посадовим особам Виконавчого комітету Ніжинської міської ради та щепили першою дозою фахівців органів місцевого самоврядування. Загальна кількість – 100 осіб.
Олександр Кодола привітав випускників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з успішним завершенням навчання
Сьогодні, 7 липня, міський голова Олександр Кодола привітав випускників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з успішним завершенням навчання.