Новини


Ніжин відвідала делегація із представників Центрально-азійської торгової палати
Учора, 26 липня, до Ніжина завітала делегація із представників Центрально-азійської торгової палати з міста Сеул, Республіка Корея, а також представник даної торгової палати в Україні
Графік планових відключень світла в Ніжині
В серпні відбудеться планове відключення електроенергії за встановленим графіком у штатному режимі (за інформацією АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО").
Відбулось засідання виконавчого комітету
22 липня відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом міського голови Олександра Кодоли.
До уваги споживачів АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"!
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 30 липня 2021 року з 10.00 до 16.00 год відбудеться планове відключення електоренергії на деяких вулицях міста.
Про конкурс проєктів «ГРОМАДСЬКІ  ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»
ДАТА ЗАКІНЧЕННЯ ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК НА КОНКУРС: 31 липня 2021 року.
Триває вакцинальна кампанія
Сьогодні, 7 липня, провели ревакцинацію посадовим особам Виконавчого комітету Ніжинської міської ради та щепили першою дозою фахівців органів місцевого самоврядування. Загальна кількість – 100 осіб.
Олександр Кодола привітав випускників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з успішним завершенням навчання
Сьогодні, 7 липня, міський голова Олександр Кодола привітав випускників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з успішним завершенням навчання.
Олександр Кодола: Крок за кроком будемо приводити в порядок все місто
Сьогодні, 6 липня, міський голова Олександр Кодола провів особистий прийом громадян. Під час прийому розглянули 11 звернень від мешканців Ніжина.
У Ніжині відкрився Центр Вакцинації. Не баріться - отримайте щеплення!
Сьогодні, 5 липня, міський голова Олександр Кодола взяв участь в офіційному відкритті Центру. Тут зможуть прищепитися вакциною Коронавак всі охочі, віком від 18 років.
Чим розважатимуть ніжинців на святі Івана Купала?
6 липня о 20.00 у Театральному сквері на всіх ніжинців чекатиме захопливе дійство – загальноміське свято Івана Купала.
Ніжин святкує Івана Купала
Приходьте на святкове дійство!!!!
Розширена нарада. Про головне
Сьогодні, 5 липня, за дорученням міського голови Олександра Кодоли перший заступник міського голови Федір Вовченко провів розширену координаційну нараду з керівниками установ та організацій Ніжина.
Юрій Хоменко привітав поліцейських Ніжина з Днем Національної поліції України
Сьогодні, 3 липня, від імені міського голови Олександра Кодоли та від себе особисто, секретар Ніжинської міської ради Юрій Хоменко привітав поліцейських Ніжина з Днем створення Національної поліції України.
На центральних вулицях можна освіжитись холодною водою
Для того, щоб ніжинці могли трохи освіжитись, перебуваючи на центральних вулицях міста, за ініціативи міського голови Олександра Кодоли коштом міського бюджету придбали розпилювачі води.
Відбулась виїзна організаційна нарада щодо відзначення загальноміського свята Івана Купала
01 липня в сквері «Театральний» відбулась виїзна організаційна нарада щодо відзначення загальноміського свята Івана Купала.