Фракції та постійні депутатські комісії

Депутатська фракція Чернігівської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»:

1.Градобик Валентина Валентинівна – голова депутатської фракції.

2.Радченко Наталія Іванівна – заступник голови депутатської фракції.

3.Дегтяренко Вячеслав Миколайович.

4.Кушнір Микола Іванович.

5.Луняк Євген Миколайович.

6.Мамедов Володимир Хейбарович.

7.Нікитенко Олена Вікторівна.

Депутатська фракція політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»:

1.Деркач Андрій Петрович – голова депутатської фракції.

2.Кірсанова Світлана Євгеніївна.

3.Костікова Олена Петрівна.

Депутатська фракція політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»:

1.Баранков Олег Григорович – голова депутатської фракції.

2.

3.Черпіта Станіслав Миколайович.

4.Утенко Олександр Сергійович.

5.Хоменко Юрій Валерійович.

Депутатська фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»:

1.Охонько Сергій Миколайович – голова депутатської фракції.

2.Радченко Віктор Миколайович.

3.Салогуб Валерій Володимирович.

Депутатська фракція політичної партії "РІДНИЙ ДІМ" 

1.Лінник Анатолій Валерійович - голова фракції.

2.Алєксєєнко Світлана Геннадіївна.

3.Кубрак Віталій Михайлович.

4. Корман Вдадислав Адольфович.

Депутатська фракція політичної партії "Об’єднання "Самопоміч"

1.Смалій Костянтин Миколайович - голова фракції.

2.Одосовський Михайло Іванович.

3.Тимошик Дмитро Михайлович.

Депутатська фракція політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка"

1.Безпалий Олександр Вікторович - голова фракції.

2.Глотко В'ячеслав В'ячеславович.

3.Рябуха Віталій Георгійович.

Депутатська фракція політичної партії "Європейська Солідарність"

1.Шалай Олександр Віталійович - голова фракції.

2.Філоненко Юрій Миколайлвич

3.Гомоляко Андрій Олексійович

Депутатська фракція політичної партії "Наш край"

1.Король Володимир Степанович - голова фракції.

2.Онокало Ірина Анатоліївна - заступник голови фракції.

3.Чернишева Лариса Олексіївна


ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIIІ СКЛИКАННЯ


  • Постійна комісія  міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв’язку та енергозбереження

 

Графік засідань: пятниця  о 14.30 год.

 

1.Дегтяренко Вячеслав Миколайович - голова комісії;

2.Одосовський Михайло Іванович - заступник голови комісії;

3.Онокало Ірина Анатоліївна – секретар комісії;

4.Лінник Анатолій Валерійович;

5.Рябуха Віталій Георгійович;

6.Черпіта Станіслав Миколайович.

 

  • Постійна комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища

 

Графік засідань: середа  о 10.00 год.

 

1.Глотко Вячеслав Вячеславович – голова комісії ;

2.Градобик Валентина Валентинівна – заступник голови комісії;

3.Радченко Наталія Іванівна – секретар комісії;

4.Івашин Вячеслав Анатолійович ;

5.Утенко Олександр Сергійович;

6.Костікова Олена Петрівна;

7.Кубрак Віталій Михайлович;

8.Радченко Віктор Миколайович;

9.Шалай Олександр Віталійович.

 

  • Постійна комісія міської ради з питань регламенту, законності, охорони прав і свобод громадян, запобігання корупції, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики

 

Графік засідань: другий та четвертий вівторок місяця  о 14.30 год.

 

1.Салогуб Валерій Володимирович – голова комісії;

2.Баранков Олег Григорович – заступник голови комісії;

3.Нікитенко Олена Вікторівна – секретар комісії;

4.Деркач Андрй Петрович;

5.Корман Владислав Адольфович;

6.Філоненко Юрій Миколайович.

  

  • Постійна комісії міської ради з питань  освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молодіжної політики та спорту

 

Графік засідань: перший та третій вівторок місяця  о 16.00 год.

 

1.Кірсанова Світлана Євгеніївна - голова комісії – 068-190-65-45

2.Смалій  Костянтин Миколайович – заступник голови комісії;

3.Король Володимир Степанович – секретар комісії;

4.Алєксєєнко Світлана Геннадіївна ;

5.Желада Людмила Олексіївна;

6.Луняк Євгеній Миколайович;

7.

 

  • Постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної діяльності, бюджету та фінансів

 

Графік засідань: вівторок  об 11.00 год.

 

1.Мамедов Володимир Хейбарович - голова комісії;

2.Безпалий Олександр Вікторович – заступник голови комісії;

3.Чернишева Лариса Олексіївна – секретар комісії;

4. Гавриленко Валерій Петрович;

5. Гомоляко Андрій Олексійович;

6. Кушнір Микола Іванович;

7. Охонько Сергій Миколайович;

8. Тимошик Дмитро Михайлович;

9. Хоменко Юрій Валерійович.