Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

 • Чергове пленарне засідання 57 сесії Ніжинської міської ради
  17.07.2019
  17 липня під головуванням секретаря міської ради Валерія Салогуба відбулася 57 сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 22 зареєстрованих депутата, а також: перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник
 • Щотижнева оперативна нарада
  15.07.2019
  Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.
 • Зустріч ворк-шопу в Ніжині
  14.07.2019
  14 липня в місті Ніжині вперше був організований та проведений ворк-шоп на тему «Соціальні медіа у туристичній промоції».
 • Відбулось засідання депутатської комісія по законності
  12.07.2019
  12 липня у малій залі виконавчого комітету відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, свободи слова та зв’язків з громадськістю під головуванням Олега Щербака.
 • Позачергове засідання виконавчого комітету
  12.07.2019
  Сьогодні у малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника. У засіданні взяли участь довірені особи від кандидатів у народні депутати України від різних політичних сил та ЗМІ. На порядку денному було 4 питання в Різному:
 • Чергова бюджетна комісія
  12.07.2019
  11 липня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємницької діяльності, дерегуляції, фінансів та бюджету під головуванням Володимира Мамедова. Також були присутні секретар міської ради Валерій Салогуб, керівники управлінь та відділів виконавчого комітету Ніжинської міської ради та ЗМІ.
 • Відбулось засідання виконавчого комітету
  11.07.2019
  Сьогодні у малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника. У засіданні взяли участь депутат міської ради Олег Щербак, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко, начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Кулініч, представники від кандидатів у народні депутати України від різних політичних сил та ЗМІ
 • Засідання робочої групи по громадському бюджету (заслуховування звітів)
  11.07.2019
  Відповідно до п7.п.п.7.4 рішення 54 сесії Ніжинської міської ради №7-54/2019 від 24 квітня 2019 року на якій були внесені та затверджені зміни до Положення про громадський бюджет(бюджет участі) Ніжинської МОТГ: «7.4. За результатами реалізації проектів, відібраних для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету, головні розпорядники бюджетних коштів щоквартально до 15 числа наступного за кварталом звітують про реалізацію проектів громадського бюджету на засіданні Робочої групи з наступним оприлюдненням звіту на офіційному сайт Ніжинської міської ради в розділі «Громадський бюджет».
 • Заключне засідання першої групи Школи ОСББ
  10.07.2019
  10 липня відбулася остання в 1 циклі зустріч з ініціативними групами та ЖБК (житлово будівельний кооператив) в рамках Літньої школи ОСББ Проекту ЄС/ПРООН "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень "HOUSES". Під час заняття координатор проекту Світлана Рожок разом з представниками будинків розглядали завершальні етапи підготовки Статуту ОСББ, особливості побудови діалогу між жителями будинку під час зборів та структуру заповнення протоколів засідань.

 • Урочисте відкриття оновленого басейну в НВК
  10.07.2019
  09 липня відбулося урочисте відкриття реконструйованого басейну в НВК «Престиж», який не працював 20 років. На відкриття завітали почесні гості: Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народний депутат України Олекс андр Кодола, міський голова Анатолій Лінник, депутат обласної ради Наталія Копиця, депутати міської ради, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський та генеральний директор ДП «УкрСіверБуд» Віктор Вереша.

Архів