Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Святкування 25-річчя Ніжинської хореографічної школи

15 березня Ніжинська дитяча хореографічна школа святкує 25-річчя з часу заснування Ніжинської дитячої хореографічної школи, незмінним керівником якої з початку відкриття є Заслужений працівник культури України, керівник Ніжинської дитячої хореографічної школи Галина Тимошенко.

Ніжинська дитяча хореографічна школа – це згуртований творчий колектив однодумців, який робить все для того, щоб досягти найвищої мети – виховання творчої, всебічно розвиненої особистості, наближення  її до вершин моральності, добра і краси. Творчі  колективи Ніжинської ДХШ відомі і в Україні, і далеко за її межами. Вони подорожували Нідерландами, Бельгією, Австрією, Німеччиною, Словаччиною,  презентували  мистецтво танцю  у шести країнах близького зарубіжжя: Литві, Білорусі, Молдові, Росії, Латвії, Грузії, – та  десяти  країнах далекого зарубіжжя: Польщі, Угорщині, Болгарії, Румунії, Чехії, Туреччині, Сербії, Італії, Греції, Франції.

З нагоди ювілею у міському Будинку культури відбувся святковий концерт «Щасливі діти – наше майбутнє!» У програмі взяли участь всі творчі колективи Ніжинської дитячої хореографічної школи, які продемонстрували високий рівень професійної та виконавської майстерності.

На святковий концерт були запрошені почесні гості: міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола, секретар міської ради Валерій Салогуб, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, представники Міністерства культури і мистецтв, департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, ніжинці та ЗМІ.

Міський голова Анатолій Лінник привітав усіх присутніх з такою визначною подією, та наголосив на тому, що Ніжинська хореографічна школа – гордість та перлина Ніжина. Підкреслив, що, підтримуючі творчі колективи міста, міська влада також оголошує заслужені Подяки та Грамоти кращим з кращих працівникам даного колективу та вручив цінний подарунок. Анатолій Валерійович побажав колективу школи довгих років творчого життя, розвитку, процвітання та всесвітнього визнання. До привітань долучилися народний депутат України Олександр Кодола, батьківський комітет та гості заходу.

Творчий колектив «Ніжинської дитячої хореографічної школи» ніколи не зупиняється на досягнутому, він завжди йде у ногу з часом і  знаходиться у творчому пошуку, бажає працювати нестандартно і здійснює пошук власних шляхів розвитку.

 

 Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю
Стаття прочитана 384 рази