Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Ніжин отримає 12,4 млн. грн. від НЕФКО

На цьому тижні міський голова Анатолій Лінник підписав кредитний договір між Ніжинською міською радою та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією щодо фінансування проекту «Заходи з енергоефективності в м. Ніжині».

У рамках цього проекту передбачається комплексна термомодернізація Ніжинської ЗОШ I-IIIст. № 10. У закладі буде впроваджено низку енергоефективних заходів, а саме: зовнішнє утеплення стін та цоколю, заміна вікон та дверей на енергоефективні, заміна зовнішнього освітлення на енергоефективне на базі LED технології, впровадження локальної припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією, реконструкція системи опалення та теплова ізоляція розподільчих трубопроводів, встановлення ІТП з автоматикою погодного регулювання та програмуванням, ремонт скатної покрівлі з улаштуванням водостоків та утеплення перекриття скатного даху будівлі. Загальна сума проекту – 13 800 000 грн., з них НЕФКО – 12 400 000 грн., Ніжинська міська рада – 1 400 000 грн.

Очікується, що впровадження вищезазначених заходів призведе, зокрема, до скорочення споживання теплової та електричної енергії, скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферу і скорочення витрат на обслуговування з міського бюджету, а також поліпшення умов перебування для школярів та персоналу.

«За останні роки Ніжин активно налагоджує співпрацю на міжнародному рівні і в результаті наполеглива робота громади високо оцінюється багатьма міжнародними організаціями. З НЕФКО ми розпочали співпрацю в 2018 році. Це одна з тих міжнародних інституцій, співпраця з якою є показником активності та відкритості міста. Наразі ми впроваджуємо перший проект в рамках цієї співпраці, але я впевнений, що він буде не останній, адже вже розпочалися консультаційні перемовини щодо реалізації наступних важливих для міста проектів» – зазначив міський голова Анатолій Лінник. 

Відділ інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю

Стаття прочитана 1283 рази