16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,
пл. імені Івана Франка, 1,
е-mail: nemrada_post@cg.gov.ua
(04631) 7-15-65, (04631) 7-11-19
фото мера
Міський голова міста Ніжина
Лінник Анатолій Валерійович
Блог міського голови
фото мера
Секретар міської ради
Салогуб Валерій Володимирович
Блог секретаря ради
Статистика
 • Зараз на сайті:
  96
 • Переглядів:
  1175968
 • Візитів сьогодні:
  3245
 • Візитів всього:
  668575
Новини

Європейська Ініціатива «Мери за економічне зростання»

7 червня у малій залі виконавчого комітету відбулося перше засідання робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку міста Ніжина під головуванням першого заступника міського голови Григорія Олійника. На засіданні були присутні заступник міського голови Сергій Осадчий, керівники відділів та служб, представники бізнесу, освіти та громадськості.

Даний План реалізується в рамках Європейської Ініціативи «Мери за економічне зростання», учасником якої місто є з грудня 2017 р.

На початку засідання Григорій Олійник зазначив про важливість вступу м. Ніжина до Ініціативи та готовність міста до плідної співпраці як з нею, так і з громадою міста. 

Головний спеціаліст сектору з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Віра Топіха презентувала членам робочої групи інформацію про саму Ініціативу, її концепцію та етапи розробки Плану місцевого економічного розвитку. Віра Василівна акцентувала увагу на тому, що для реалізації Проекту потрібна обов’язкова співпраця влади з громадою та бізнесом.

Члени робочої групи після ознайомлення з презентацією поділилися своїми думками та баченням щодо розробки Плану, можливих напрямків економічного розвитку.

Тож, співпраця з Ініціативою перейшла в активну фазу реалізації.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи 

та комунікацій з громадськістю

Стаття прочитана 143 рази