У Ніжині відкрили перший у Чернігівській області простір для ветеранів «Незламні»


Ветеранський хаб – це важливий крок до самореалізації ветеранів та вирішення їх потреб.

У просторі наші захисники і захисниці та їх сім’ї отримають дієву допомогу, відчують підтримку, знайдуть співрозмовників, які зрозуміють їхні переживання. Під час офіційного відкриття Олександр Кодола наголосив, що він гордий з того, що Ніжинська громада показує приклад згуртованості всіх її мешканців, підтримки й турботи захисників і захисниць усім іншим громадам.

«Минуло менше року, відколи ми під час зустрічі з Інною Кулинко, Юлією Кузьменко, Валерієм Гавриленком та Юрієм Хоменком вирішили створити у Ніжині простір для наших ветеранів та їх родин. Розпочали з пошуку донорів. Дякую команді Cedos та WESTERN NIS Enterprise Fund за те, що повірили у нашу ідею. Грант в 1 млн грн, наданий цими організаціями, став саме тим стартовим капіталом, завдяки якому розпочалася робота над створенням ветеранського простору «Незламні». Міська рада виділила приміщення, а також 250 тис. грн на покриття комунальних послуг», - зауважив міський голова.

Олександр Кодола зазначив, що реалізація цього проєкту - важливий крок у напрямку реалізації державної ветеранської політики, це важлива подія у житті нашої громади, яка не на словах, а на ділі демонструє свою пошану та вдячність незламним захисникам. Він висловив слова вдячності всім, хто долучився до створення цього простору. Зокрема, Раді підприємців, родині Балакірєвих, родинам наших загиблих героїв, які опікуються цим місцем, ідейній натхненниці, проєктній менеджерці, керівниці благодійної організації «Благодійний фонд «Українська незламна душа» Інні Кулинко, фахівцям відділу міжнародних зв’язків та інвестиційної діяльності, адже їх проєктна заявка здобула перемогу в створенні простору.

Дякуємо нашим менторам з команди Cedos, завдяки яким наша мрія стала реальністю Марина Бакаєнко, Sergiy Pronkin , Євгеній Чернат.

Міська влада буде й надалі підтримувати ветеранський простір «Незламні» та дбати про його сталість та інституційну спроможність. Вже подано ще дві проєктні заявки на вдосконалення цього простору, залучено міжнародні донорські кошти. Міська рада латвійського міста-побратима Прейлі виділила 3 тис. євро для меблювання приміщення. Також відгукнулися і фінське місто-побратим Іматра та бельгійський муніципалітет Вахтебеке, допомогу від яких ми очікуємо найближчим часом.

«Я гордий тим, що ми з вами робимо дуже правильну справу. Ми пам’ятаємо наших загиблих героїв, завдяки яким маємо можливість бути тут, жити, працювати в нашому місті. Ми розуміємо важливість підтримки наших захисників і захисниць. Разом ми зробимо ще більше. Разом до перемоги», - підсумував Олександр Кодола.

23.03.2024