16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,
пл. імені Івана Франка, 1,
е-mail: nemrada_post@cg.gov.ua
(04631) 7-15-65, (04631) 7-11-19
фото мера
Міський голова міста Ніжина
Лінник Анатолій Валерійович
Блог міського голови
фото мера
Секретар міської ради
Салогуб Валерій Володимирович
Блог секретаря ради
Статистика
 • Зараз на сайті:
  103
 • Переглядів:
  1175975
 • Візитів сьогодні:
  3251
 • Візитів всього:
  668580
Новини

Відбулось засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

08 червня 2018 року у великій залі виконавчого комітету відбулось засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головування заступника міського голови Сергія Осадчого. Участь у нараді взяли керівники підприємств, установ та організацій міста. На порядок денний було винесено два питання:

1. Про затвердження висновків комісії з вивчення підстав зарахування протирадіаційних укриттів до обліку захисних споруд ЦЗ, розташованих на території міста Ніжина.

2. Про стан та заходи щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки об’єктів, місць відпочинку та оздоровлення дітей у літній період 2018 року.

 По першому питанню доповідав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Геннадій Чернишов. Він зазначив, що відбулась комісія щодо протирадіаційних укриттів, яка визначила перелік об`єктів, які потрібно зняти з обліку. За результатами комісії складено відповідні акти. Комісія вирішила рекомендувати міському голові направити клопотання про зняття з обліку захисних споруд до відповідної структури. 
Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

Стаття прочитана 143 рази