16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,
пл. імені Івана Франка, 1,
е-mail: nemrada_post@cg.gov.ua
(04631) 7 19 11, 7 19 51, 15 80
фото мера
Міський голова міста Ніжина
Лінник Анатолій Валерійович
Блог міського голови
фото мера
Секретар міської ради
Салогуб Валерій Володимирович
Блог секретаря ради
Статистика
 • Зараз на сайті:
  153
 • Переглядів:
  955524
 • Візитів сьогодні:
  1491
 • Візитів всього:
  523984
Новини

Ніжинський пологовий будинок поповнився новим обладнанням

Сьогодні Ніжинському пологовому будинку спільними зусиллями міської ради та народного депутата Олександра Кодоли було придбано лапароскоп американського виробництва. Це надзвичайно важлива подія, адже даний апарат значно розширить спектр і якість проведення гінекологічних операцій.

Лапароскопія - це така операція, при якій на животі робляться три маленькі дірочки (в області пупка і трохи нижче лінії пупка з боків), в одну з яких вводиться камера, яка виводить зображення на екран монітора, у дві інші - інструменти, що дозволяють проводити необхідні маніпуляції.

Достоїнствами лапароскопії є хороший огляд і мала травматичність (порівняно з операцією, коли робиться розріз на животі).

Лапароскопія в даний час використовується при дуже багатьох видах гінекологічних захворювань: безпліддя, хронічних тазових болях, якщо є підозра на ендометріоз або спайковий процесс, пухлинах, міомах тощо. Після подібних операцій пацієнти значно швидше одужують.

На презентації лапароскопа були присутні міський голова Анатолій Лінник, народний депутат Олександр Кодола, перший заступник міського голови Григорій Олійник,  заступник міського голови Сергій Дзюба, помічник народного депутата Тамара Стратілат, головний лікар Ніжинського пологового будинку Валерій Якуба.

Валерій Михайлович подякував міській раді та народному депутатові за підтримку пологового будинку, адже народження нового життя і все, що з ним пов’язане, – це чи не найважливіше, що може бути для сучасності.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістюСтаття прочитана 287 рази