Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Телевізійний проект «Діалог з країною»

22 лютого 2013 року в ефірі загальнонаціональних каналів вийшов телевізійний проект «Діалог з країною», у ході проведення якого на пряму телефонну лінію до Президента України В.Ф.Януковича звернулися і жителі нашого міста.

Гр. Дем’яненко Любов Миколаївна звернулася з проханням відкрити в місті юридичну громадську приймальню для малозабезпечених верств населення. Заявниці дано роз’яснення, що при Ніжинському міськрайонному управлінні юстиції створено громадську приймальню, робота якої здійснюється на підставі Порядку роботи громадської приймальні з наданням безоплатної первинної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення, яка затверджена наказом Міністерства юстиції України від 21.09.2011 р. № 3047/5 та згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Гр. Василенко Наталія Давидівна звернулася з питаннями, чому лежачим інвалідам І групи в Україні не виділяють безкоштовно памперси.

Їй було роз’яснено, що памперси не виділяють безкоштовно у зв’язку з обмеженим фінансуванням. Частково заявницю було забезпечено памперсами через Товариство Червоного Хреста та виділено матеріальну допомогу на придбання памперсів.

Гр. Вакулик Г.Д. звернулася із запитанням чому дуже важливі для неї ліки вона не може отримати в аптеці безкоштовно за пільговим рецептом.

Заявницю забезпечили препаратом «Беротек» на деякий час по пільговому рецепту, а «Полькортолон» запропонували замінити на інший препарат, так-як він відповідно до Постанови КМ України № 1071 не внесений до Реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби, тому не може закуповуватися за бюджетні кошти.

Гр. Александровій Г.В. було роз’яснено щодо правил отримання субсидії на житлово-комунальні послуги та надання житла.

 

Громадська приймальня