Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Про підсумки роботи Ніжинської міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 9 місяців 2013 року

Головним завданням Ніжинської дирекції було і залишається своєчасне фінансування підприємств, установ, організацій та суб'єктів підприємницької діяльності, які використовують найману працю (страхувальники), для надання застрахованим особам соціальних послуг та матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

За даними фінансового звіту за 9 місяців поточного року доходна частина бюджету дирекції склала 403,6 тис. грн. при плані – 354,0 тис. грн., або 114 %  виконання.

Надходження від часткової сплати за путівки склалися в сумі 310,5 тис. грн. Виконання по статті "Інші надходження" становлять      93,1 тис. грн.

Витратна частина бюджету на матеріальне забезпечення застрахованих осіб склала 6 млн. 989 тис. грн. при плановому показнику 7 млн. 786 тис. грн., або 89,8 %. В тому числі витрати  по статті "Тимчасова непрацездатність" склали 5 млн. 342 тис. грн. при запланованих 5 млн. 781 тис. грн., або 92,4 %. Питома вага витрат на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності за звітний період становить 76,4 %  до загальної суми витрат на всі види допомоги.

За цей час опрацьовано 1521 заява-розрахунок на суму 6 млн. 961 тис. грн. Кожна заявка від страхувальника потребує перевірки та обгрунтованості зазначених сум на матеріальне забезпечення упродовж дня, звернення і подання узагальненої суми обласній дирекції Фонду. Обов'язковій позаплановій перевірці підлягають страхувальники, у яких середньоденний розмір допомоги в 2 рази перевищує середньоденну заробітну плату.

Кількість оплачених днів по тимчасовій непрацездатності  склали 48213, що на 376 днів менше показника 9 місяців минулого року.

Витрати по статті "Вагітність та пологи" склали  1 млн. 616 тис. грн. при  плані  1 млн. 933 тис. грн., або 83,6 % планового показника.

За звітний період  на санаторно-курортне лікування  витрачено  1 млн. 450 тис. грн. та оздоровлено 236 застрахованих осіб і членів їх сімей, в тому числі путівками для дорослого та дитини скористалися 33 особи. Працюючі мали можливість отримати лікування в санаторно-курортних закладах України, а саме: в Трускавці, Миргороді, Моршині, Хмільнику, Конча-Заспі, Одесі, Ялті, Євпаторії, Алушті і санаторії "Остреч", який розташований в у м. Мена Чернігівської області.

З ІІІ кварталу дирекція отримала можливість забезпечувати застрахованих осіб відновлювальним лікуванням в санаторіях з реабілітаційними відділеннями. Використання цього, на мій погляд, оздоровчо-лікувального потенціалу надає додаткові можливості працюючій особі покращити своє здоров'я. Адже, Фонд бере на себе зобов'язання по оплаті листка непрацездатності під час перебування застрахованої особи на стаціонарному лікуванні, далі надає безкоштовну путівку до санаторного закладу, та оплачує листок непрацездатності за період перебування в санаторії. До реабілітаційних закладів оздоровлення вже направлено 11 осіб, в тому числі по одній путівці для дорослого та дитини.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності дирекції, як і в попередні роки, є організаційна робота по забезпеченню оздоровлення дітей застрахованих осіб  віком від 6 до 18 років.

Фінансування оздоровлення дітей здійснювалося відповідно до умов "Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності", затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 №17 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.06.2009 за № 502/16518 (із змінами та доповненнями) в межах асигнувань, передбачених бюджетом Фонду за статтею "Оздоровчі заходи"  та кошторисом "Програми Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей в 2013 році".

Загальні витрати на оздоровлення  596 дітей влітку цього року склали 712,1 тис. грн., в тому числі, часткове фінансування за кошти Фонду склали 440 тис. грн. (в середньому за кожну дитину за зміну сплачено 875 грн.), та 272,1 тис. грн. на придбання 89 путівок за повну вартість, з використанням в подальшому за 10% доплати, яка для працюючих батьків склала в середньому 306 грн.

Крім того, традиційно для дітей застрахованих осіб замовлено 6850 подарунків, які будуть роздані напередодні Новорічних та Різдвяних свят.             

 

Наталія Волкова,

директор Ніжинської міжрайонної

виконавчої дирекції