Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Дитяча оздоровча компанія триває

Станом на 29.07.2011 року Ніжинською міжрайонною виконавчою дирекцією Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надано фінансування на часткове покриття витрат вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення  в сумі 275,1 тис. грн., що складає 112 %  до запланованих асигнувань, за участю  цих коштів оздоровлено 371 дитина (по місту – 340 дітей, по району – 31 дитина).

Діти віком від 7 до 18 років мають змогу цікаво і з користю для здоров”я провести літні канікули. З досвіду попередніх років знаємо, що попитом у наших страхувальників користуються такі дитячі заклади оздоровлення як “Деснянка” с. Салтикова-Дівиця, “Остреч” м. Мена, “Лазурні далі” смт. Кирилівка та інші.

Не залишається поза увагою дітей та батьків і наш позаміський дитячий оздоровчий заклад  ім. Я.П.Батюка с. Вертіївка, який щороку гостинно розчиняє двері для дітей шкіл міста. Нові друзі, ігри, змагання, харчування плюс сонце та свіже повітря роблять дні дитячого оздоровлення незабутніми.

Ще раз нагадуємо, що Фонд проводить часткове фінансування оздоровлення за умови, що батько або мати дитини, усиновлювач, опікун чи піклувальник є застрахованою особою. Для отримання коштів  підприємство, установа, організація інформує виконавчу дирекцію про придбання путівок та надає заявку встановленого зразка до органу Фонду, де вони перебувають на обліку.

Звертаємо увагу бухгалтерів підприємств, установ та організацій, що особливістю фінансування страхувальників-роботодавців в поточному році є те, що з набранням чинності з 01.01.2011 року Закону України  “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування“                           від 08.07.2010 № 2464-VІ виключена можливість оплати часткової вартості путівки до дитячих закладів за рахунок нарахованих внесків (так званий “взаємозалік). У 2011 році фінансування витрат страхувальника на матеріальне забезпечення застрахованих осіб та надання соціальних послуг, передбачених законодавством (у тому числі і на часткове фінансування дитячого оздоровлення) проводиться шляхом перерахування коштів від робочого органу Фонду на відкриті окремі поточні рахунки в установах банків чи органах Державного казначейства України.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності спільно з іншими учасниками оздоровчої компанії працює над охопленням максимальної кількості дітей організованими формами оздоровлення та освоєнням коштів Фонду, передбачених на ці цілі, в повному обсязі.

Шановні батьки, застраховані особи, вибирайте для своїх дітей оздоровчі заклади, по яким ми із готовністю надамо часткове фінансування за рахунок коштів Фонду.

У Ніжинській міжрайонній виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності можна отримати відомості про оздоровчі заклади які розташовані як на території Чернігівської області, так і за її межами.

Звертайтеся. Будемо радо Вас чекати.

 

 

 

                                                                 Провідний спеціаліст

                                                                            Ніжинської міжрайонної виконавчої

                                                                            дирекції

                                                                            Кресан С.В.