До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !


 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, керівників організацій та підприємств Ніжинської міської територіальної громади!!!!

 

З метою пошуку потенційних покупців державного майна, інформуємо Вас про об'єкт державної власності, який знаходиться на території Чернігівської області, та запропонований Фондом державного майна України для приватизації (додається).

У разі виникнення питань, додаткової інформації стосовно процедури приватизації майна необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру, 43, тел. (0462)676225, ел.адреса: [email protected].

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, керівників організацій та підприємств Ніжинської міської територіальної громади!!!!

 

З метою пошуку потенційних покупців державного майна, розміщуємо перелік об'єктів державної власності, які знаходяться на території Чернігівської області, та запропоновані Фондом державного майна України для приватизації (додається).

У разі виникнення питань, додаткової інформації стосовно процедури приватизації майна необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру, 43, тел. (0462)676225, ел.адреса: [email protected].До уваги пасічників та сільгоспвиробників!

 

Запрошуємо бджолярів та суб`єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур долучитись до наради про питання у сфері бджільництва.

Дата  - 08 лютого 2023 року

Час    - 11.00 год.

Підключитися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/74622763344?pwd=Al98AGww0abA7DTE5oMaWgozPobar3.1

Ідентифікатор конференції: 746 2276 3344

Код доступу: 9IaAt5

 

Під час заходу будуть висвітлені наступні питання:

- основні вимоги наказу Мінекономіки № 338 від 19 лютого 2021 року «Про деякі питання у сфері бджільництва»;

- комунікація та взаємодія всіх суб`єктів у сфері бджільництва з метою недопущення отруєння бджіл засобами захисту рослин;

- порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- порядок реєстрації пасіки в органах місцевого самоврядування;

- дотримання суб`єктами господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур, вимог законодавства щодо застосування засобів захисту рослин.

 

В разі виникнення запитань звертатись до відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка,1, кім. 57, тел. 2-53-36, 0968228420, e-mail: [email protected] )


До уваги керівників організацій та підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності Ніжинської територіальної громади!!!!

 

З метою пошуку потенційних покупців державного майна, розміщуємо перелік об'єктів державної власності, які знаходяться на території Чернігівської області, та запропоновані Фондом державного майна України для приватизації (додається).

У разі виникнення питань, додаткової інформації стосовно процедури приватизації майна, необхідно звертатись до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів,                       пр.-т Миру, 43, тел.(0462)676225, ел.адреса: [email protected].
Шановні суб'єкти господарювання

Ніжинської територіальної громади!

 

У своїй діяльності бізнес має дотримуватись законодавства України. Це є обов'язком всіх суб'єктів господарювання. Відповідно, Ви маєте бути готовими та обізнаними з вимогами, передбаченими законодавством.

З метою попередження порушень законодавства України про державну мову, зокрема Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019 року за № 2704-VIII, звертаємо Вашу увагу на необхідність  використання державної мови в сфері інформації для загального ознайомлення, закріпленої в статті 28 цього Закону:

1. Інформація для загального ознайомлення (оголошення, зокрема ті, які містять публічну пропозицію укласти договір, покажчики, вказівники, вивіски, повідомлення, написи та інша публічно розміщена текстова, візуальна і звукова інформація, що використовується або може використовуватися для інформування необмеженого кола осіб про товари, роботи, послуги, певних суб’єктів господарювання, посадових, службових осіб підприємств або органів державної влади, органів місцевого самоврядування) подається державною мовою, якщо інше не встановлено цим Законом.

2. Інформація для загального ознайомлення може дублюватися іншими мовами відповідно до закону.

3. Вимоги цієї статті не поширюються на інформацію, яка розміщується за допомогою мережі Інтернет, крім випадків, визначених цим Законом.

Закон передбачає адміністративне стягнення за порушення законодавства шляхом  накладення штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або попередження, якщо порушення вчинене вперше (статті 188-52 та 188-53 Кодексу України про адміністративні правопорушення). До відповідальності за цими статтями почнуть притягувати з 16 липня 2022 року.

Довідково: п. 12 «Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. №833 встановлено, що на фасаді торговельного об’єкта розміщується вивіска із зазначенням найменування суб’єкта господарювання. Біля входу до торговельного об’єкта на видному місці розміщується інформація про режим роботи».

Крім того, п.3 ст. 17 Закону України «Про захист прав споживачів» закріплено обов’язок продавця надати споживачу достовірну та доступну інформацію про найменування, належність і режим роботи.

Отже, кожен підприємець, який займається торгівлею або працює у сфері ресторанного господарства зобов'язаний мати вивіску з найменуванням і табличку із зазначенням режиму роботи свого закладу.

Порушення цієї вимоги загрожує адмінштрафом за статтею 155 або 1561 Кодексу України про адміністративні правопорушення у розмірі від 17 до 170 грн. (від 1 до 10 нмдг).

Шановні суб'єкти господарювання Ніжинської територіальної громади, просимо Вас привести свою господарську діяльність у відповідність до норм чинного законодавства України та дотримуватись його.

___________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

про прийом документів

 щодо отримання фінансової допомоги суб’єктами підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури  на території Ніжинської територіальної громади

 

Термін подання заяв із відповідними документами:

Документи приймаються  до 16.00 год.   01 грудня 2021 року

Організатор:

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради Чернігівської області

Адреса організатора: 16600, м. Ніжин, площа імені Івана Франка, будинок 1

Офіційний сайт:  https://nizhynrada.gov.ua/  

 

Назва допомоги: фінансова допомога суб’єктам підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури  на території Ніжинської територіальної громади

(відповідно до Порядку надання фінансової допомоги суб’єктами підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури  на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади затвердженого рішенням Ніжинської міської ради Чернігівської області від 23 січня 2020р. №1-66/2020 «Про надання фінансової допомоги суб’єктами підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади») детальніше за посиланням:

https://nizhynrada.gov.ua/nmr/ekonomichniy-rozvitok/rozvitok-pidpriyemnictva/granti-finansovo-kreditna-ta-investiciyna-pidtrimka-sub-yektiv-malogo-i-serednogo-pidpriyemnictva

 

Умови проведення відбору:

Суб'єктами фінансової допомоги можуть бути фізичні та юридичні особи, які:

1. зареєстровані та здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Ніжинської територіальної громади;

2. розробили та реалізували бізнес-проекти в 2021 році, умовами яких є надання туристичних послуг та розвиток туристичної інфраструктури.

Кошти бюджету Ніжинської міської територіальної громади  направляються  на відшкодування фактичних фінансових витрат суб’єкта підприємницької діяльності згідно наданих підтверджуючих документів витрат на розвиток туристичної інфраструктури за звітний фінансовий рік (2021р.).

Бюджетні кошти не надаються суб'єктам підприємницької діяльності:

1. щодо яких порушено справу про банкрутство, перебувають у стані припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, проводиться санація, які ліквідовуються;

2. які мають заборгованість до бюджету Ніжинської міської територіальної громади;

3. які подали завідома недостовірні відомості та документи під час звернення за одержанням фінансової допомоги.

 

Перелік документів, що додаються до заяви:

Суб’єкти підприємницької діяльності, які бажають взяти участь у відборі (учасники) особисто, протягом терміну, визначеного в оголошенні, подають секретарю робочої групи такі документи (при собі мати оригінал паспорта громадянина України):

1.  заяву на участь у відборі за формою, наведеною нижче;

2. виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб-  підприємців та громадських формувань;

3. копія паспорта громадянина України та ідентифікаційного номеру, згода на обробку персональних даних;

4. опис бізнес-проекту, або, при можливості, техніко-економічне обґрунтування бізнес-проекту;

5. акти виконаних робіт, рахунки-фактури, кошториси, експертні висновки та інші документи, що підтверджують впровадження бізнес-проекту;

6. фото, відео;

7. довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито розрахунковий рахунок.

     

 Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладеться на суб’єктів підприємництва.

 

 

Дата, час та місце проведення відбору:

Оголошується додатково після закінчення терміну подання заяв та відповідних документів.

 

Адреса, за якою приймаються заяви з відповідними документами:

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради Чернігівської області 16600, м. Ніжин, площа імені Івана Франка, будинок 1, кім.57 (4 поверх) - Сектор розвитку підприємництва, споживчого ринку та захисту прав споживачів відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Контактний номер телефону для отримання довідкової інформації:  2-53-36.

 

Довідково:

Сума коштів фінансової допомоги одному суб’єкту підприємницької діяльності на один бізнес-проект не може перевищувати 50 % від загальної вартості бізнес – проекту та не може бути більшою 50,0 (п’ятидесяти) тисяч гривень.

Протягом звітного періоду один суб’єкт підприємницької діяльності  може подати тільки одну заявку на отримання фінансової допомоги.


 Форма заявки на участь у відборі (надання туристичних послуг та розвиток туристичної інфраструктури)

________________________________________

До уваги

суб’єктів господарювання,

громадських організацій підприємців,

організацій роботодавців та

об’єднань підприємців

міста Ніжина !

 

         До 06 грудня 2021 року здійснюється прийом заяв для формування нового складу Ради підприємців при Ніжинській міській раді.

Склад Ради формується із числа суб'єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об'єднань підприємців, організацій роботодавців міста Ніжина.

Заяви подаються в довільній формі на ім’я міського голови.

До заяви додаються:

  • витяг з протоколу зборів про визначення кандидатури для членства у Раді підприємців (для юридичних осіб);
  • копії документів, що підтверджують легалізацію. 

Просимо надавати заяви в довільній формі до виконавчого комітету Ніжинської міської ради на ім’я  міського голови. Адреса: м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1, каб. № 10, каб. №32.

Телефон для довідок 2-53-36 (відділ економіки та інвестиційної діяльності).

 

Положення про Раду підприємців при Ніжинській міській раді затверджено рішенням Ніжинської міської ради від 15 липня 2016 року №7-13/2016 «Про затвердження Положення про Раду підприємців при Ніжинській міській раді» (зі змінами).

https://nizhynrada.gov.ua/nmr/miska-rada/rada-pidpriyemciv/rada-pidpriyemciv-2019-2021-r-r/informaciyni-povidomlennya-ta-novini

 

 

Відділ економіки та інвестиційної діяльності 

_________________________________________________

Запрошуємо на бізнез-форум!

 

Запрошуємо представників бізнес спільноти Ніжинської територіальної громади взяти участь у Форумі «Чернігівщина&країни Балтії. Регіональний вимір», який відбудеться:

 21 жовтня 2021 року в с. Сновянка, 

22 жовтня 2021 року в місті Ніжині, в приміщенні виконавчого комітету Ніжинської міської ради (м. Ніжин, пл. імені Івана Франка,1).

Програма проведення форуму: https://forum-inex.chamber.cn.ua/ 

Захід продовжує традицію проведення Форумів експортерів Чернігівщини. Цього року тематика Форуму – співпраця з країнами Балтії.

На учасників заходу чекає багато цікавих тем: найпривабливіші ідеї для інвестицій та реалізації спільних взаємовигідних проєктів, особливості експорту до країн Балтії, можливості для відкриття нових ринків, перспективні напрямки співробітництва, інструменти підтримки зовнішньоекономічної діяльності.

Також  у рамках Форуму відбудуться онлайн B2B переговори бізнесу  з естонськими, латвійськими та литовськими діловими колами.

Для участі у форумі учасникам необхідно обов’язково пройти реєстрацію за посиланням: https://forum-inex.chamber.cn.ua/

Участь у заході безкоштовна.

 

В разі запитань прохання звертатись до відділу економіки та інвестиційної діяльності тел. 2-53-36, 7-14-85 

_______________________________________________

Запрошуємо представників

малого та середнього бізнесу

Ніжинської територіальної громади

на круглий стіл !

 

27 серпня 2021 року у великій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбудеться круглий стіл на тему: «Актуальні питання підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу» за участю Державної організації «Регіональний Фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, регіонального експерту Проекту Технічної допомоги, Головного управління ДПС у Чернігівській області, Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного Центру зайнятості, фінансового управління, відділу адміністративно-дозвільних процедур, відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

 

Дата: 27 серпня 2021 року.

Місце проведення: великий зал виконавчого комітету Ніжинської міської ради, адреса: м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, 2 поверх.

Початок реєстрації о 9.30 год.  Початок заходу о 10.00 год.

Вхід вільний.

 

В ході круглого столу представників малого та середнього бізнесу буде ознайомлено з інструментами підтримки та розвитку бізнесу, можливостями для започаткування підприємництва, актуальної інформації у податковому законодавстві, особливостей отримання адміністративних послуг та інші питання.

Учасники круглого столу матимуть змогу поділитись власним досвідом, практичними навичками та отримати відповіді на актуальні питання.

 

Для отримання більш детальної інформації, прохання звертатись до відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради, тел. 2-53-36.

Форма заявки на участь у відборі (надання туристичних послуг та розвиток туристичної інфраструктури)

_________________________________

До уваги суб'єктів господарювання,

які займаються виробництвом продуктів харчування в Ніжинській територіальній громаді!

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради запрошує Вас долучитись до участі у  заході «Фестиваль молока - 2021», який  заплановано на серпень поточного року у м.Чернігові в Центральному парку культури та відпочинку. Під час участі в даному заході Ви зможете організувати виставку-ярмарок та представити широкому загалу відвідувачів продукти харчування, які виробляєте.

У Фестивалі молока беруть участь учасники, які виробляють продукти харчування в області: молочні продукти, хліб та хлібобулочні  вироби, кондитерські вироби, напої тощо.

Для дітей та дорослих проводяться виставки-ярмарки та дегустації харчових продуктів місцевих виробників, конкурсні програми, розіграші призів, пізнавальні майстер-класи, спортивні змагання.

Протягом всього заходу на сцені Центрального парку культури та відпочинку виступають артисти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, фольклорні колективи області.

Окремо буде вітатись приготування та дегустація страв з молока (каш, млинців, вареників з сиром тощо) та за відгуками відвідувачів визначено переможців.

Всі учасники Фестивалю молока отримають Диплом учасника заходу та пам'ятний сувенір Чернігівської обласної державної адміністрації.

Просимо Вас розглянути пропозицію щодо участі у Фестивалі молока  та, у разі виявлення бажання взяти участь у даному заході, повідомити про своє рішення виконавчий комітет Ніжинської міської ради в паперовому та електронному вигляді в термін до 07 липня 2021 року (площа імені Івана Франка,1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: [email protected] ).

____________________________

Шановні суб'єкти господарювання

Ніжинської територіальної громади!

 У своїй діяльності бізнес має дотримуватись законодавства України. Це є обов'язком всіх суб'єктів господарювання. Відповідно, Ви маєте бути готовими та обізнаними з вимогами, передбаченими законодавством.

З метою виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб'єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, допустимого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища  проводиться державний нагляд (контроль). 

Такий контроль здійснюється як планово так і позапланово у формі перевірок, ревізій, оглядів, обстежень та в інших формах, визначених законом.

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у плановому періоді.

На Інспекційному порталі (https://inspections.gov.ua/) можна  ознайомитися з планами та результатами перевірок, а також за ідентифікаційним кодом можете дізнатись коли та яку інспекцію з перевіркою Вам варто чекати.

Шановні суб'єкти господарювання Ніжинської територіальної громади, просимо Вас дотримуватись норм законодавства, зокрема і законодавства про захист прав споживачів та рекомендуємо привести свою господарську діяльність у відповідність до норм чинного законодавства України. Для цього радимо Вам ознайомитись з актом, який складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0185-20#Text).

_________________________________________________________________________________________________________

До уваги бізнес-спільноти Ніжинської територіальної  громади !

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що 21 квітня 2021 року об 11.00-12.00 год відбудеться вебінар на тему :

 «Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу у період карантину»

за участі представників :

- Головного управління ДПС у Чернігівській області;

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

 

В ході даного вебінару будуть розглянуті наступні питання:

 

-  Актуальні питання щодо проведення перевірок у 2021 році;

- Особливості звітування роботодавцями та ФОП у 2021 року;

- Режим роботи Центрів обслуговування платників та надання адмінпослуг у період карантину;

-  Інформаційно-конультаційна підтримка представників бізнесу.

 

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=V7ohgYSAqEQ   у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

 

Участь у заході безкоштовна.

_________________________________

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!!!!

 

Втілюйте свої бізнес проекти протягом 2021 року та отримайте фінансову допомогу на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури  на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади

 

Фінансова допомога суб’єктам підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури  на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади надається відповідно до Порядку надання фінансової допомоги суб’єктами підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури  на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади затвердженого рішенням Ніжинської міської ради Чернігівської області від 23 січня 2020р. №1-66/2020 «Про надання фінансової допомоги суб’єктами підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади») детальніше за посиланням:

 https://nizhynrada.gov.ua/nmr/ekonomichniy-rozvitok/rozvitok-pidpriyemnictva/normativno-pravova-baza-1  

 

Суб'єктами фінансової допомоги можуть бути фізичні та юридичні особи, які:

1. зареєстровані та здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади;

2. розробили та реалізували бізнес-проекти в 2021 році, умовами яких є надання туристичних послуг та розвиток туристичної інфраструктури.

Кошти бюджету Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади  направляються  на відшкодування фактичних фінансових витрат суб’єкта підприємницької діяльності згідно наданих підтверджуючих документів витрат на розвиток туристичної інфраструктури за звітний фінансовий рік (2021р.).

Бюджетні кошти не надаються суб'єктам підприємницької діяльності:

1. щодо яких порушено справу про банкрутство, перебувають у стані припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, проводиться санація, які ліквідовуються;

2. які мають заборгованість до бюджету Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади;

3. які подали завідома недостовірні відомості та документи під час звернення за одержанням фінансової допомоги.

Довідково:

Сума коштів фінансової допомоги одному суб’єкту підприємницької діяльності на один бізнес-проект не може перевищувати 50 % від загальної вартості бізнес – проекту та не може бути більшою 50,0 (п’ятидесяти) тисяч гривень.

Протягом звітного періоду один суб’єкт підприємницької діяльності  може подати тільки одну заявку на отримання фінансової допомоги.

Перелік документів, що додаються до заяви:

Суб’єкти підприємницької діяльності, які бажають взяти участь у відборі (учасники) особисто, протягом терміну, визначеного в оголошенні, подають секретарю робочої групи такі документи (при собі мати оригінал паспорта громадянина України):

1.  заяву на участь у відборі за формою, наведеною нижче;

2. виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб-  підприємців та громадських формувань;

3. копія паспорта громадянина України та ідентифікаційного номеру, згода на обробку персональних даних;

4. опис бізнес-проекту, або, при можливості, техніко-економічне обґрунтування бізнес-проекту;

5. акти виконаних робіт, рахунки-фактури, кошториси, експертні висновки та інші документи, що підтверджують впровадження бізнес-проекту;

6. фото, відео;

7. довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито розрахунковий рахунок.

     

 Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладеться на суб’єктів підприємництва.

 

Дата, час та місце проведення відбору буде оголошено додатково.

Організатор:

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради Чернігівської області

Адреса організатора: 16600, м. Ніжин, площа імені Івана Франка, будинок 1, кім.57 - Сектор розвитку підприємництва, споживчого ринку та захисту прав споживачів відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області. Ко    

___________________________________________________________________________________________24.02.2021 рік

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування .

 Основні характеристики об’єкта конкурсу:

1. Маршрут № 8 «Залізничний вокзал – ВАТ «Заводоуправління будматеріалів / залізничний вокзал – вул. Космонавтів»

На маршруті № 8 забезпечується робота 4 автобуса від 20 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

2. Маршрут № 15 «ЗОШ № 5 –  Залізничний вокзал».

На маршруті № 15 забезпечується робота 4 автобусів від 20 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

Забезпечення додаткового виконання рейсів на підставі рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради № 444 від 20 грудня 2018 р.:

- до НВК «Прогрес» щоденно, крім вихідних та святкових днів, для перевезення працівників підприємства на роботу та з роботи;

3. Маршрут № 16 «Вул. Шепелівська – залізничний вокзал»

На маршруті № 16 забезпечується робота 4 автобуса від 20 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

4. Маршрут № 17 «село Переяслівка – село Кунашівка – залізничний вокзал»

На маршруті № 17 забезпечується робота 1 автобуса від 20 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

 

             Для отримання інформації про умови конкурсу, строки прийняття документів, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово - комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20 та за телефоном 7-12-62.

 

 

Відділ транспорту та зв’язку

УЖКГ та Б Ніжинської міської ради   

_______________________________________________________________________________


 Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування .  

 Основні характеристики об’єкта конкурсу:

1. Маршрут № 7 « ЗАТ «Ніфар» - залізничний вокзал»

На маршруті № 7 забезпечується робота 4 автобуса від 19 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

  Для отримання інформації про умови конкурсу, строки прийняття документів, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово - комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20 та за телефоном 7-12-62.

Відділ транспорту та зв’язку

УЖКГ та Б Ніжинської міської ради23.03.2021

Форма заявки на участь у відборі

Завантажити

19.11.2021

Форма заявки на участь у відборі (надання туристичних послуг та розвиток туристичної інфраструктури)

Завантажити