Інформація станом на 13 квітня 2022 р.

- Щоденно міська влада комунікує з керівництвом військових частин та формувань щодо допомоги у забезпеченні військових. У соціальних мережах з’являється інформація про недостатнє забезпечення харчуванням. Але керівники військових частин щоранку доповідають про повне забезпечення харчування свого особового складу. З цією метою створено гарячу лінію. Якщо Ви володієте фактами неналежного забезпечення харчуванням наших захисників, звертайтесь офіційно за номером 095 132 49 18. Після чого заявник та керівник військової частини будуть запрошуватися на зустріч для з'ясування всіх обставин.

- Міська рада вдячна захисникам, які стоять на варті Ніжинщини. Було вирішено ще раз підтримати родини захисників добровольчого загону Тероборони гуманітарними продуктовими пакетами, а також родини військовослужбовців з дітьми до 3х років.

-У зв’язку з пониженням середньодобової температури, опалювальний сезон продовжено до 14 квітня. Комунальні служби працюють в штатному режимі. Аварійних відключень на ранок немає. По графіку вийшов на маршрути громадський транспорт. Місто прибирають, сміття вивозять.

- Міська лікарня вчора отримала благодійний вантаж з медичними препаратами для хірургії та реанімації. В умовах війни життя триває і народжується нове: за добу у місті народилося 2 дівчинки та 3 хлопчики.

- Центр соціальних служб за адресою вулиця Об’їжджа, 120 сьогодні починає видавати сформовані напередодні гуманітарні пакети для сімей з дітьми віком до 3 років.

- З метою постановки на облік внутрішньо переміщених осіб до Управління соціального захисту звернулося 1066 осіб. До бази даних внесено інформацію про 921 особу. За весь період було видано 341 пакет гуманітарної допомоги таким сім’ям.

- Call-центр Ніжинської міської ради працює щодня. Надходять дзвінки різного характеру: соціальні питання, щодо виплат внутрішньо переміщеним особам, щодо отримання довідок таким особам, щодо отримання компенсації за житлово-комунальні умови;

- Бізнес відновлює свою роботу. Економічна основа – це запорука стабільної життєдіяльності Ніжина. Також починає працювати Центр зайнятості, відновлюють роботу спортивні школи.

Такі кроки зміцнюють нашу громаду і наближають до Перемоги! Слава Україні!   

13.04.2022