Інформуємо щодо компенсації за пошкоджене та знищене майно

Інформація надана УЖКГ та Б

Наразі до Державного реєстру пошкодженого і знищеного майна подано 23 заяви на компенсацію, з них: 3 заяви про надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна (ОНМ) та 20 заяв про надання компенсації за пошкоджені ОНМ.

На даний час компенсацію за пошкоджені ОНМ отримати можуть не всі заявники, оскільки Порядком надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених унаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”, затвердженим Постановою КМУ від 21 квітня 2023 р. № 381, передбачено подання 2-х видів заяв:

- заява для отримання компенсації для проведення ремонтних робіт;

- заява для отримання компенсації за виконаний ремонт.

Наразі всі заяви подані для отримання компенсації для проведення ремонтних робіт, але в більшості випадків ремонт уже виконаний, тому в такій ситуації згідно з Порядком передбачена відмова. Заявникам, у яких уже виконані ремонтні роботи, необхідно повторно подати через Дію заяву для отримання компенсації за виконаний ремонт, проте на сьогодні, за інформацією технічної підтримки, ця функція не реалізована. Після отримання підтвердження від технічної підтримки про запуск даного функціоналу заявників буде додатково поінформовано.

30.01.2024