Ми переможемо! У цьому немає жодного сумніву!

Ми переможемо!
У цьому немає жодного сумніву!
Але яким вийде наше суспільство з цієї війни? Які соціальні проблеми на нас чекають? Як громади можуть подбати про ветеранів?
Усвідомлюючи усі соціальні виклики російсько-української війни та бажаючи допомогти ветеранам та їх родинам, у нашій громаді за фінансової підтримки Cedos та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) розпочата реалізація проєкту «Створення ветеранського простору Незламні у Ніжинській ТГ».
Нагадаємо, що серед 311 заявок, які були подані на конкурс, було відібрано лише 10. І серед них - проєктна пропозиція щодо створення ветеранського простору у Ніжинській громаді, як була подана ГО «МІСТО Н» та БО «БФ «Українська незламна душа» (Inna Kulynko) за сприяння та допомоги Ніжинська міська рада та Олександр Кодола.
У ветеранському просторі надаватимуться психологічні, юридичні та кар'єрні послуги ветеранам та їх родинам на безоплатній основі, там буде створена коворкінг-кімната, дитяча кімната, кімната для фізичних тренувань, кав’ярня та простір для спілкування, а також затишний домашній кінозал. Його мета полягатиме у допомозі ветеранам у соціальній реабілітації.
Наразі активно тривають ремонтні роботи, щоб нашим захисникам було зручно і комфортно!
29.11.2023