Міський голова Олександр Кодола привітав ніжинку зі 100-річним ювілеєм

100-річний ювілей сьогодні відзначає член ветеранської організації Надія Захарівна Колесник.

Привітати ювілярку та її родину зі святом завітав міський голова Олександр Кодола. «Для мене честь сьогодні від імені всієї громади нашого міста привітати зі 100-річним ювілеєм надзвичайно позитивну, доброзичливу жінку. Щиро вітаємо Надію Захарівну і її велику родину! Бажаємо Божої ласки, родинного затишку та міцного здоров’я! Пишаємося, що живемо з такими людьми в одному місті», - зазначив Олександр Михайлович, вручив Подяку, квіти, фінансову допомогу та подарунки.

Надія Захарівна подякувала очільнику міста за поважне ставлення до людей похилого віку та побажала йому успіхів в його нелегкій праці на користь міський громаді.

Народилась Надія Захарівна в Ніжині в багатодітній сім’ї. В 1941 – 1945 р.р. приймала участь в обороні рідного міста. Одружилась з Колесником Василем, який воював на фронті. В мирний час народила троє дітей. Має чотирьох онуків та трьох правнуків. Працювала в колгоспі «Ніжинський», вирощувала ніжинські огірки та знає секрет їх соління. Надія Захарівна має гарну пам’ять, часто ділиться своїми спогадами з дітьми, онуками, школярами та ветеранами. Завжди цікавиться Ніжином, вважає своє рідне місто найкращим, а також дуже любить квіти. В районі Круча Надія Захарівна знана кулінарка. Рецептом її неймовірно смачної паски користуються дочка, внучка, правнучка та близькі їй люди.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

23.06.2021