Міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду

29 березня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.

Відсьогодні на всій території Чернігівської області, в тому числі і в м.Ніжині діють карантинні обмеження "червоного" рівня епідемічної небезпеки COVID-19. Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. «Інших документів, щоб не виконувати дане рішення не має», - зазначив міський голова.

Очільник міста повідомив, що наразі ведеться робота з Чернігівської обласною адміністрацією щодо безперебійної роботи міжміського сполучення, а також і роботи міжміського залізничного сполучення.

Міський голова Олександр Кодола не залишив без уваги і проведені громадські слухання щодо теплопостачання в місті. Олександр Михайлович зазначив, що це суспільноважливе рішення, яке було проведено за його ініціативи. Відмітив, що рішення, яке було прийнято – зважене. Ніжинці прийняли рішення проте, щоб визначити ТОВ НіжинТеплоМережі як основного постачальника тепла в місті, а компанія Кліар Енерджі та компанія Green Style взяли на обслуговування по 1 котельні або об'єкту і надавати альтернативне тепло. Таким чином дані компанії можуть показати свою ефективність населенню.

Керівники медичних установ повідомили, що захворюваність на ГРВІ та COVID-19 збільшилася.

За березень 2021 у Ніжині захворіло на COVID-19  532 людини, з них 29 дітей, а  у лютому захворіло  232 особи. Госпіталізовано до міської лікарні протягом березня 200 осіб.

Станом на ранок у міській лікарні перебуває 132 пацієнти з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19 та 26 хворих із пневмонією. 14 важкохворих з діагнозом COVID-19 перебувають на балонному кисні.

Ніжинська міська лікарня на 82 % забезпечена киснем. Лікування хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 проводиться відповідно до затверджених протоколів лікування – безкоштовно.

Проводиться облаштування додатковими ємкостями і подачі кисню спочатку до відділень, де перебувають хворів з діагнозом COVID-19, а потім й до інших відділень.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що ведеться робота з Чернігівською обласною адміністрацією та МОЗ  щодо  переорієнтації балонного кисню з інших районів до Ніжина, в яких не така складна ситуація як в Ніжині.

На амбулаторному лікуванні перебуває 317 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 4 – з пневмонією,   438 осіб перебувають в режимі самоізоляції.

Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 450 доз вакцин для медичних працівників. Проведено вакцинацію 340 медикам.

ВІдділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Ольга Гук


29.03.2021