Міський голова Олександр Кодола тримає на особистому контролі дотримання благоустрою в місті

31 травня, за результатами оперативної наради міський голова Олександр Кодола надав протокольні доручення відповідно до профільних обов’язків. Зокрема, управлінню житлово-комунального господарства та будівництва та управлінню освіти обстежити всі дитячі майданчики, які знаходяться на балансі управлінь та привести, їх до ладу. Адже, як зазначив очільник міста: «До мене надходить багато скарг щодо стану дитячих майданчиків, які знаходяться на території міста. Чимало з них було встановлено за той період, коли я був народним депутатом. Цю роботу ми розпочали в 2015 році. Наразі потрібно привести дитячі майданчики до ладу. Тим більше, що завтра – Міжнародний день захисту дітей,  також розпочинаються літні канікули».

Олександр Михайлович звернув увагу управління житлово-комунального господарства та будівництва на недобудову, яка знаходиться на території ЗОШ №6. «На чергову сесію міської ради поданий проект про виділення коштів на її демонтаж», - поінформував начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко.

Керівник комунального підприємства «Варта» отримав доручення щодо постійного контролю та моніторингу стихійних сміттєзвалищ по місту.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

31.05.2021