Оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Оцінюванням робіт займатиметься журі у складі якого архітектори, краєзнавці, адміністрація громади, проектувальники. Максимальна оцінка журі – 60 балів. Робота, яка займе 1 місце за результатами інтернет-голосування отримає додаткових 40 балів, 2 місце – 30, 3 місце – 20, 4 місце – 10. Додаткові 10 балів надаються за розробку відео-презентації або 3D візуалізації.

Конкурсант має створити візуалізацію парку, яка відповідає сучасним вимогам розвитку паркових зон, враховує існуючу інфраструктуру парку та вимоги доступності для мобільних категорій населення. Робота має передбачати функціональне зонування парку з наявністю мистецької, спортивної, екологічної зон та зони для відпочинку та розваг дітей (детальніше у технічному завданні).

Для участі в конкурсі автор або група авторів у термін до 23 квітня має  подати повний комплект конкурсного проекту (2 роздрукованих екземплярів формату А1 з графічними матеріалами та декларацію авторства організатору конкурсу за адресою: м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1, каб. 49 або електронною поштою [email protected] у розширенні 300dpi, формат - jpeg/PDF.

Технічне завдання

Додаткові графічні матеріали

Декларація авторства  

Заявка на участь у конкурсі

Кращі практики візуалізації:

https://www.youtube.com/watch?v=qw0KdUaO7sI

map.brovary-rada.gov.uaСектор інвестийійної діяльності

05.03.2021