Олександр Кодола вручив Подяки підприємцям

Міський голова Олександр Кодола вручив Подяки підприємцям і представникам підприємств Ніжина з нагоди професійного свята. Олександр Кодола подякував за високий рівень розвитку підприємництва, наповнення міського бюджету, участь в житті громади.

Уже традиційно в першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ, вирішенні соціально-економічних проблем.

Без приватного бізнесу неможливо уявити будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі.

Загалом на території міста функціонує 161 юридична особа та 3225 фізичних осіб-підприємців. Середніх підприємств у місті 19, малих – 142. У бізнесі працюють 5279 осіб. Тобто, кожен восьмий працюючий зайнятий у цій сфері.

Міський голова Олександр Кодола наголосив, що підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, створити умови для власного добробуту і процвітання рідного міста.

«Щиро вдячний кожному з вас за те, що у не простих умовах сьогодення наполегливою працею ви розвиваєте свою справу, забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, підтримуєте на високому рівні престиж підприємницької діяльності, сприяєте підйому економіки міста, нашої громади.

Щиро вітаю з професійним святом, бажаю всім вам нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів, натхнення і здійснення задумів, мудрості в рішеннях та процвітання вашої справи, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам, подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України!», - акцентував міський голова Олександр Кодола.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

 

 

02.09.2021