Перемога ніжинських благодійників

24 березня 2016 року о 18:00 в приміщенні НКММК «Мистецький Арсенал» відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2015».

Серед учасників конкурсу – соціально відповідальний бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі й молодіжні колективи, ініціативні групи, засоби масової інформації.

Четвертий Національний конкурс «Благодійна Україна» за багатьма параметрами є видатним.

Перше-це рекордна кількість заявок з усіх куточків України. На адресу Оргкомітету надійшло 712 заявок у дев’яти конкурсних, чотирьох спеціальних та трьох «волонтерських» номінаціях.

По-друге, у конкурс додалися номінації для відзначення волонтерської роботи. Конкурс охопив всю Благодійну Україну, весь спектр доброчинної роботи.

По-третє, конкурс вийшов за межі України: починаючи з 2015 року, введена номінація благодійників з-за кордону. Участь у конкурсі взяли доброчинці з Італії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, Франції, Чеської Республіки.

Видатним він став і для нашого міста. Цього року отримав найвищу нагороду України - Янгола Добра, а разом з нею визнання і подяку від усього українського суспільства ніжинський благодійник Шалай Олександр Віталійович, у номінації «Благодійник-малий бізнес»(у т.ч. фізична особа-підприємець).

Олександр Шалай подякував організаторам конкурсу за високу нагороду і зазначив, що це спільна перемога волонтерів міста Ніжина, який багатий своєю історією, традиціями та благочинністю.

Інна Шаповалова,

директор територіального центру

28.03.2016