Про підсумки наради з питань переходу споживачів на індивідуальне опалення

У зв’язку з масштабною військовою агресією російської федерації одним з актуальних питань є зменшення споживання природного газу до рівня власного видобутку. В сьогоднішніх реаліях газовий ресурс дефіцитний і дуже дорогий. Наразі споживання газу в Україні суттєво впало через серйозні руйнування інфраструктури внаслідок бойових дій. Також окупанти знищили або пошкодили деякі газові родовища, де здійснювався видобуток. На даному етапі країна має дуже швидко підготуватись до зими.
На сьогоднішній нараді під головуванням першого заступника міського голови Федора Вовченка розглядалось питання переходу будинків на індивідуальне опалення всім будинком або під'їздом. Абоненти, які використовують індивідуальне опалення, можуть легко контролювати обсяги використання газу.
На нараді були присутні представники керуючих компаній, директор з капітального будівництва АТ «Чернігівгаз» Іхтіонов Дмитро, головний інженер та старший інженер компанії.
На нараді розглядали питання шляхів зменшення використання природного газу, а також нові можливості та подальші кроки в цілях економії споживання газу, конкретні заходи реконструкції теплових мереж та оптимізації подачі теплоносія. Сьогодні у Ніжині ведеться системна робота з оптимізації центральної системи опалення.
Позитивним моментом є бажання всіх зацікавлених сторін, а саме газового господарства, керуючих компаній та керівництва міста у зменшенні споживання природного газу зі збереженням надання безперебійних та якісних послуг населенню.
За результатами наради на цьому тижні заплановані зустрічі з мешканцями будинків, огляд районів міста для планування майбутніх заходів.
16.06.2022