Результати проекту ЄС/ПРООН помітно вже сьогодні

10 квітня відбулося урочисте завершення ремонту в ОСББ «Добробут» у рамках проекту ЄС ПРООН «Розвиток, орієнтований на громаду». ОСББ «Добробут» було створене нещодавно, але завдяки актиній праці і наполегливості своєї громади уже отримало результати від співпраці з організаторами даного проекту. Завдяки участі у проекті будинок по вул. Незалежності, 30 був утеплений та відремонтований. Проект фінансувався Європейським союзом та співфінансувався Програмою розвитку ООН, а також Ніжинською міською радою та об`єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Добробут».

Загальна вартість проекту склала 825 399 грн.

Внески сторін: ЄС/ПРООН 325 195 грн.

Ніжинська міська рада 371 426 грн.

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Добробут» 128 774 грн.

На урочистому заході були присутні перший заступник міського голови Григорій Олійник, координатор проекту ЄС ПРООН Ніна Підколзіна та щасливі жителі будинку. Голова ОСББ подякував міській раді, яка на протязі усієї реалізації проекту підтримувала громаду. Григорій Олійник подякував за мужність, яка знадобилася для закінчення капітального ремонту. Зазначив, що серед мешканців даного ОСБББ є порозуміння, любов до своєї оселі. «Ви є прикладом для усіх наступних ОСББ, які також будуть брати участь у цьому проекті».

Слова подяки висловили усі бажаючі мешканці будинку. Під кінець заходу, голова ОСББ нагородив виконавця ремонтних робіт подякою.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

виконавчого комітету

Ніжинської міської ради

11.04.2017