Щотижнева оперативна нарада

На щотижневій оперативній нараді головним питанням була безпекова ситуація в місті
Вона залишається складною. росія продовжує завдавати ударів по енергетичній системі України, зокрема по об’єктах на території Ніжина та району.
Наголошуємо: необхідно бути готовими до можливих перебоїв з електропостачанням та теплом.

Ніжинці! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Під час загрози обов’язково переходьте в укриття та дбайте про власну безпеку.

Вдячність усім комунальним службам Ніжина та обслуговуючим компаніям за оперативне реагування і якісну роботу з ліквідації наслідків нещодавніх атак. Попри складні умови, ремонтні бригади працювали злагоджено, відновлюючи пошкоджені об’єкти інфраструктури та енергомережі.

Окремі слова вдячності педагогічному колективу гімназії № 16. Після атаки педагоги гімназії організували тимчасове перебування в укритті мешканців пошкодженого будинку. Це яскравий приклад людяності та взаємопідтримки, який об’єднує громаду у складні часи.

Медичні заклади громади працюють стабільно. Спостерігається зниження рівня захворюваності на ГРВІ та грип, ситуація контрольована.

Тривають планові роботи з благоустрою міста: проводиться обрізка дерев, вивіз сміття, підготовка до зими. Усі комунальні служби працюють у штатному режимі, забезпечуючи життєдіяльність міста навіть у складних умовах воєнного часу.

Разом вистоїмо! Бережіть себе та своїх близьких.
21.10.2025