У Ніжині відбудеться презентація Академії Жіночого Лідерства в рамках програми “DOBRE”

Українській жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин оголошує набір учасниць в «Академію Жіночого Лідерства».

Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити!

Що таке Академія Жіночого Лідерства?

Це 5 днів інтенсивного онлайн навчання протягом місяця (4 години на день протягом 5 днів з перервами), підтримка наставниць, фінансування проектів випускницям Академії і найголовніше - професійні знайомства, саморозвиток та можливості подальшого обміну досвідом та мережування з іншими лідерками й випускницями АЖЛ!

Які знання дає Академія?

  • жіноче лідерство та мережування;
  • гендерна рівність, гендерні стереотипи, гендерно чутливе управління як вимога часу;
  • як впливати на прийняття рішень у громаді;
  • адвокація та методи впливу на владу;
  • взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю;
  • як вести ефективну комунікацію і що слід при цьому враховувати;
  • як написати успішний проект та отримати на нього кошти.

Під час презентації ви зможете детально дізнатись про мету, завдання й зміст навчальної програми Академії, про можливості участі у програмі мікрогрантів аби отримати фінансування ваших ініціатив. Окрім того, ми поділимось з вами досвідом і прикладами ефективних та сталих ініціатив, успішно реалізованих випускницями попередніх Академій.

Презентація Академії Жіночого Лідерства у вашій громаді відбудеться 10 березня 2021 р. з 11.00 до 12.00 у малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради   (м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1).

Заявку на участь в Академії Жіночого Лідерства ви можете заповнити до 23 березня 2021 р. за посиланням  https://ukr.wf/anketad  або у паперовій формі, яку разом з іншими презентаційними матеріалами можна отримати під час презентації в громаді.

З будь яких питань звертайтесь до координаторки Академії Олени Панченко за телефоном 050 917 39 06, 096 215 69 45 або електронною поштою [email protected]


Сектор інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради    01.03.2021