У Ніжині відкрили Центр життєстійкості

У ці складні для нашої країни часи дуже важливим залишається питання створення необхідних умов для людей, які потребують підтримки. Новостворений Центр життєстійкості - це результат плідної співпраці держави в особі Міністерства соціальної політики, Ніжинської міської ради та БФ «Карітас Чернігів».
Мета роботи таких просторів – допомогти кожному мешканцю громади подолати стрес, відновитися після кризових подій та, попри усі виклики, залишатися включеним в активне життя.
Наша громада пройшла шлях від пошуку приміщення для Центру, підготовки та подачі заявки, облаштування та ремонту приміщення до його відкриття. Центр життєстійкості згуртував навколо себе команду однодумців, які працюють з людьми та для людей.
«Я щиро радію, що ми сьогодні відкриваємо цей Центр. Саме тут кожен житель громади може проконсультуватися з фахівцем із соціальної роботи, отримати допомогу психолога, юриста, долучитися до груп взаємопідтримки», – зазначила заступниця міського голови Ірина Грозенко.
Зіштовхуючись зі стресом, у тому числі через війну, не кожен може самостійно допомогти собі. Але турбота про своє емоційне здоров’я є надзвичайно важливою. Звернувшись до Центру, можна безоплатно отримати необхідну допомогу.
Багато роботи вже зроблено. Але попереду – не менш важлива її складова: відновлення водолікарні на базі Центру життєстійкості.
Центри життєстійкості ініційовані Мінсоцполітики України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Олени Зеленської.
Кваліфіковані фахівці чекають усіх охочих отримати психологічні, соціальні, юридичні та інклюзивні послуги за адресою: м. Ніжин, вул. Шевченка, 109/1.
25.06.2024