Урочисто завершились навчання 163 батальйону територіальної оборони

26 травня на базі дитячого оздоровчого табору «Пролісок» відбулося урочисте шикування з нагоди завершення навчань 163 батальйону 119-ї бригади територіальної оборони. Навчання тривали 2 тижні, в яких взяли участь понад 300 резервістів 2 черги особового складу. Половина резервістів, які увійшли до складу батальйону – мешканці Ніжина, в тому числі і представники структурних підрозділів та виконавчих органів виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

За період навчання військовозобов’язані відпрацьовували та вдосконалювали навички стрільби, колективної та індивідуальної підготовки до охорони важливих об’єктів, пройшли підготовку з розвідки, боротьби диверсійно-розвідувальними групами, набули досвіду у виконанні функціональних обов’язків з організації заходів територіальної оборони та виконували інші поставлені задачі.

Зі словами вдячності звернулися до військовозобов’язаних секретар міської ради Юрій Хоменко та заступник міського голови Сергій Смага, голова Ніжинської райдержадміністрації Григорій Ковтун, військовий комісар Володимир Якущенко та командир батальйону територіальної оборони району Володимир Жук.

Від імені міського голови Олександра Кодоли із закінченням військових навчань привітав військовозобов’язаних секретар міської ради Юрій Хоменко, подякував за їх патріотизм, стійкість, витримку, відповідальність та за готовність обороняти рідну землю. За добросовісне виконання військового обов’язку резервістам були оголошені Подяки міського голови Олександра Кодоли.

За самовіддану та активну діяльність, спрямовану на захист України, свідому громадянську позицію та розвиток територіальної оборони під час навчань військовозобов’язаним вручили відзнаки Ніжинської райдержадміністрації, Ніжинського об'єднаного міського військового комісаріату та присвоїли чергові військові знання.

 Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

 

26.05.2021