Відбулась нарада з питань благоустрою міста

16 жовтня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулась нарада з питань благоустрою міста. У засіданні взяли участь: радник міського голови Сергій Осадчий, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, начальник управління комунального майна та земельних відносин Ірина Онокало, начальник комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Владислав Корман, начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко, головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування Ірина Дяконенко та начальник відділу фізичної культури та спорту Павло Глушко.

Керівники прозвітували про стан виконання протокольних доручень. Анатолій Кушніренко надав інформацію про стан роботи по виконанню проектів по місту. Майже всі проекти виконані, продовжується реконструкція головного корпусу лікарні під сучасне приймально-діагностичне відділення, яка виконуються в рамках президентського проекту «EMERGENCY» та Національної програми «Велике будівництво».

Під час засідання розглянули питання, які стосувались: реконструкції скверу Заньковецької, проекту центральної алеї та тротуару по вул. Шевченка, встановлення додаткових лавок в сквері Гоголя, придбання урн в сквер на вул. Незалежності та сквер Гоголя, обрізки дерев, замовлення покажчиків вулиць, оформлення землі парків та скверів, облаштування дорожньої розмітки, проектних пропозицій по будівництву скейт-майданчика на території парка Шевченка, перед проектних пропозицій по благоустрою вул. Гоголя та вул. Шевченка (в районі заводу «Сільмаш») тощо.

Начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко надала інформацію щодо кількості складених протоколів та приписів про порушення законодавства у сфері благоустрою. За тиждень складено 1 протокол та 15 приписів.

Анатолій Лінник звернув увагу керівників житлово-комунальної сфери на постійному контролі та вчасному прибиранні сміттєприймальних майданчиків. 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко  


16.10.2020