Відбулася щотижнева оперативна нарада

16 серпня, міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду. У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Федір Вовченко, секретар міської ради Юрій Хоменко, заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Салогуб, керівники управлінь та відділів.

Керівники медичних закладів міста поінформували про стан загальної епідеміологічної ситуації на території Ніжина, що склалася упродовж попереднього тижня.

Головні лікарі відмічають зріст захворюваності на COVID-19.

Протягом попереднього тижня на ГРВІ захворіло 134 особи, з них 47 дітей.

За минулий тиждень зареєстровано 26 нових випадків (а було 16) на COVID-19. Госпіталізовано за тиждень до міської лікарні 32 пацієнти, 19 яких з підтвердженим діагнозом COVID-19. 2 летальних випадки.

На разі у міській лікарні по напрямку COVID-19 перебуває 39 пацієнтів, з них 25 осіб з підтвердженим ПЛР тестом.
На сьогодні на амбулаторному лікуванні – 30 ніжинців (а було 16), контактних осіб – 46 (а було-25).

Протягом попереднього тижня провакциновано вакцинами Moderna – 990 осіб, CoronaVac – 458 осіб, Pfizer 582 осіб, вакциною Astrazeneca 20 особам проведено ревакцинацію.

У Ніжинському пологовому будинку народилося 20 немовлят: 13 хлопчиків, 7 дівчаток.

У міській лікарні розгортається ще одне відділення, для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Це терапевтичне відділення.

На завершальному етапі виконання робіт по Великому Будівництву в Ніжинській центральній міській лікарні. Продовжуються ремонтні роботи по вул. Гоголя, алеї Шевченка та фонтану на центральній площі міста. На 16 серпня буде заключено договір по капітальному ремонту скверу Гоголя. 13 серпня відбулося розкриття тендерної процедури по алеї Шевченка, наразі вивчаються пропозиції від учасників тендеру. А також запланований поточний середній ремонт дорожнього покриття по вул.Московська від 10 школи до відділку поліції за кошти обласного бюджету.

Міський голова Олександр Кодола під час наради наголосив на проведення вакцинації в трудових колективах підприємств, установ та організаціях, необхідно виробити колективний імунітет.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю  

16.08.2021