Відбулось засідання виконавчого комітету

19 листопада відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

На порядок денний було винесено вцілому 6 проектів рішень. Один проект «Про встановлення скорегованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води по товариству з обмеженою відповідальністю  «НіжинТеплоМережі» було знято з розгляду, оскільки дане рішення достатньо складне і потребує більш детального вивчення.

Новообрані члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про заохочення голів вуличних комітетів міста за підсумками їх роботи у 2020 році». Під час розгляду даного проекту начальник відділу з благоустрою,  роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко звернула увагу на складність роботи голів вуличних комітетів, а також позитивно відмітила роботу всіх діючих вуличкомів.

Олександр Кодола запропонував розглянути можливість підвищення одноразового матеріального заохочення для голів вуличних комітетів.

Підтримали процедурні рішення щодо захисту майнових та житлових прав малолітніх та неповнолітніх дітей.

Детальніше з рішеннями можна ознайомитися за посиланням: https://nizhynrada.gov.ua/nmr/vikonkom/rishennya-vikonavchogo-komitetu/rishennya-vikonavchogo-komitetu-priynyati-u-2020-roci/rishennya-vikonavchogo-komitetu-priynyati-u-listopadi-2020-roku/rishennya-vikonavchogo-komitetu-priynyati-19-listopada-2020-roku 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськості, Ольга Гук

19.11.2020