Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, законності

13 квітня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, законності, охорони прав і свобод громадян, запобігання корупції, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики під головуванням Валерія Салогуба. У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Федір Вовченко, секретар міської ради Юрій Хоменко та керівники структурних підрозділів.

Депутати розглянули рішення, що стосувалися питань майнової та комунальної власності. Зокрема, щодо продовження та припинення договорів оренди, передачу в оперативне управління житлової будівлі «аптека», за адресою вул.Озерна,21. Підтримали внесення змін до Регламенту Ніжинської міської ради VIII скликання.

Розглянули листи та заслухали інформацію на виконання доручень попередніх засідань. На виконання доручення комісії була надана інформація щодо реалізації проєктів Громадського бюджету 2021 року. На даний час майже по всім проєктам оголошені тендерні процедури, замовлена проектна документація. По проєкту «Розумні та веселі перерви у ЗОШ №15»  вже відбулись тендерні процедури та підписані договори на поставку меблів, шведської стінки, ігрового столу «Футбол», напільних шахів, фарби, м’які пуфи. Очікується поставка обладнання до кінця місяця.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Ольга Гук

13.04.2021