Засідання Громадської ради

13 вересня о 16.00 у малому залі Ніжинської міської ради відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Ніжинської міської ради.

Нараду розпочав голова ради Дорохін Володимир Гранлісович. На порядку денному розглядались такі питання:

- Виступ нового керівника ПАТ «Чернігівгаз» Хилька В.А.

- Обговорення процедури оформлення біометричних паспортів та ID карток з керівником Ніжинського міськрайонного ДМС України у Чернігівській області Іваненко С.

- Обговорення звернення до обласної ради народного депутата України Загорія Г.В. щодо врегулювання правопорядку на час гастрольних видовищно-публічних заходів (цирки, виставки тощо) з використанням тварин на території міста.

- Різне.

Під час своєї доповіді керівник ПАТ «Чернігівгаз» Володимир Хилько окреслив основні напрямки роботи компанії. Ознайомив з нормативними документами, наголосив на змінах, які стосуються обліку газу. Звернув увагу громадян на правила споживчого ринку газу, на права та обов`язки споживачів.

Надалі керівник Ніжинського міськрайонного ДМС України в Чернігівській області Іваненко Світлана розповіла про процедуру оформлення біометричних паспортів та ID карток. Звернула увагу на зріст попиту оформлення закордонних паспортів у літній період, та розповіла про терміни їх отримання.

У ході засідання відбулось обговорення звернення народного депутата України Загорія Г.В. щодо врегулювання правопорядку на час гастрольних видовищно-публічних заходів з використанням тварин на території міста. Гастрольні цирки з тваринами є небезпечним явищем, тому місцеве самоврядування повинно гарантувати дотримання законності та правопорядку, а також безпеку населення. Ступінь небезпеки тварини залежить від її величини, віку та умов утримання, дресури та використання, на що слід звернути особливу увагу. Заборони мають серйозний характер і не завжди відповідають нашим очікуванням щодо дієвості та ефективності. Україна обмежила гастролі з дикими цирковими тваринами, що в свою чергу є етапом на шляху до загальнонаціональної заборони на використання усіх тварин у розвагах. Вектор України - це цирк без тварин і цей напрямок набирає обертів. Надання муніципальних та приватних територій під стаціонування цирку-шапіто з дикими тваринами – це сприяння порушенню законодавства України.

За підсумками Громадської ради були надані відповідні протокольні доручення.

">

">

">

">

">

Відділ інформаційно-аналітичної

роботи та комунікацій з громадськістю

14.09.2017