Зустріч громадських активістів Чернігівщини

Цієї суботи до Ніжина завітали представники громадських організацій з Прилук, Лосинівки, Мени, Сосниці, Чернігова та Корюківки на зустріч громадських активістів Чернігівщини в межах підтримки партнерських громадських організацій та ініціативних груп від ГО «Спілка ініціатив Чернігівщини»!

Темою цієї зустрічі були "Діджитал інструменти в роботі ГО", тож команда Молодіжного центру та ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" Світлана Бутенко та Роман Гомоляко протягом 1,5 години розповідали про 9 найпоширеніших діджитал інструментів, які допоможуть зробити роботу будь-якої ГО більш налагодженою, простішою та зручнішою.

Правління "Спілки Ініціатив Чернігівщини" презентували звіт про діяльність за 2021 рік, а також було напрацьовано орієнтовний план роботи на 2022 рік. І, звісно, куди ж без мережування, знайомства ГО та обміну контактами задля подальшої співпраці. Завершився день кавою "на доріжку" в стінах Молодіжного центру - місця, де відбуваються дива молодіжної роботи.

Не менше гості були в захваті від Соціального хабу "Ми разом", який був створений завдяки співпраці Ніжинської міської ради, Фонду міжнародної солідарності в Україні та Територіального центру Ніжинської ТГ. Щиро дякуємо адміністрації Центру та особливо його директору Інессі Шаповаловій за допомогу у проведенні заходу.
 Хочемо висловити подяку також всім гостям і ніжинським активним ГО - ГО "Час для нас" та ГО "Ніжин-Сканді-Тур" - за активну участь у зустрічі, позитив та натхнення до нових звершень.
07.02.2022