Фракції та постійні депутатські комісії

Депутатська фракція Ніжинського міського осередку партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»

1. Дзюба Сергій Петрович, голова фракції - голова фракції ;
2. Коробка Іван Миколайович, заступник голови фракції;
3. Гомоляко Андрій Олексійович;
4. Шалай Олександр Віталійович;
5. Шалай Ігор Віталійович;
6. Коваль Володимир Миколайович.


Депутатська фракція Ніжинського міського осередку Радикальної партії Олега Ляшка

1. Безпалий Олександр Вікторович - голова фракції ;
2. Гриценко Сергій Володимирович;
3. Рябуха Віталій Георгійович.


Депутатська група "ЗА МАЙБУТНЄ"

1.Мамедов Володимир Хейбарович - - голова групи; 

2. Ющенко Олександр Григорович 

3. Радченко Наталія Іванівна.
4.Туник Олена Олександрівна;

5. Ландар Юрій Михайлович.


Депутатська фракція «Об’єднання «Самопоміч»

1. Смалій Костянтин Миколайович - голова фракції;
2. Дудченко Геннадій Миколайович;
3. Шевченко Наталія Олександрівна;
4. Тимошик Дмитро Михайлович;
5. Заверткін Анатолій Анатолійович.


Депутатська фракція ВО«Свобода»

1. Смаль Ігор Вікторович - голова фракції;
2. Сліпак Анатолій Іванович;
3. Сипливець Володимир Григорович;
4. Тіщенко Валентина Володимирівна.


Депутатська фракція "Наш край"

1. Онокало Ірина Анатоліївна - голова фракції;
2. Чернишева Лариса Олексіївна;
3. Король Володимир Степанович.


Міжфракційне депутатське об’єднання «Рівні можливості»

1.Шевченко Наталія Олександрівна - голова депутатської групи;
2.Паскевич Вікторія Григорівна;
3.Тіщенко Валентина Володимирівна;
4.Онокало Ірина Анатоліївна.


Депутатська фракція «Батьківщина»

1. Салогуб Валерій Володимирович - голова фракції;
2. Косенко Микола Григорович;
3. Мазун Анатолій Григорович;
4. Ігнатюк Олександр Борисович;


Позафракційні депутати

1. Паскевич Вікторія Григорівна;
2. Білоусенко Максим Валерійович;

3.Деркач Андрій Петрович -голова фракції ;

4. Ситнік Олег Денисович.  

5. Хоменко Юрій Володимирович;
6. Щербак Олег Вікторович.  



ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИVIIСКЛИКАННЯ


Постійна комісія міської ради з майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища

1. Онокало Ірина Анатоліївна – голова комісії
2. Паскевич Вікторія Григорівна – заступник голови комісії;
3. Дудченко Геннадій Миколайович – секретар комісії;
4. Ландар Юрій Михайлович;
5. Коваль Володимир Миколайович;
6. Мазун Анатолій Григорович;
7. Cипливець Володимир Григорович.


Засідання проходять щосереди 0 14.00 (депутатська кімната –66 кабінет, другий поверх)


Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інвестиційного розвитку міста та децентралізації

Голова комісії -
1. Гриценко Сергій Володимирович– заступник голови комісії;
2. Тіщенко Валентина Володимирівна– секретар комісії;
3. Деркач Андрій Петрович;
4. Заверткін Анатолій Анатолійович;
5. Ситнік Олег Денисович;
6. Шалай Олександр Віталійович;
7. Ющенко Олександр Григорович.


Засідання проходять щосереди 0 10.00 (депутатська кімната –66 кабінет, другий поверх)


Постійна комісія міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, свободи слова та зв’язків з громадськістю

1. Щербак Олег Вікторович – голова комісії;
2. Коробка Іван Миколайович – заступник голови комісії;
3. Шевченко Наталія Олександрівна – секретар комісії;
4. Безпалий Олександр Вікторович;
5. Туник Олена Олександрівна;
6. Дзюба Сергій Петрович ;
7. Косенко Микола Григорович.


Засідання проходять щоп’ятниці 0 15.00 (депутатська кімната – 66 кабінет, другий поверх)


Постійна комісії міської ради з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту

1. Король Володимир Степанович – голова комісії;
2. Смалій Костянтин Миколайович – заступник голови комісії;
3. Білоусенко Максим Валерійович – секретар комісії;
4. Рябуха Віталій Георгійович ;
5. Ігнатюк Олександр Борисович;
6. Смаль Ігор Вікторович;
7. Радченко Наталія Іванівна


Засідання проходять кожного першого та третього вівторка 0 15.00 (малий зал – перший поверх)


Постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємницької діяльності, дерегуляції, фінансів та бюджету

1. Мамедов Володимир Хейбарович – голова комісії;
2. Тимошик Дмитро Михайлович– заступник голови комісії;
3. Чернишева Лариса Олексіївна;
4. Гомоляко Андрій Олексійович ;
5. Хоменко Юрій Валерійович;
6. Сліпак Анатолій Іванович;
7. Шалай Ігор Віталійович.


Засідання проходять кожного другого та четвертого вівторка 0 11.00 (малий зал – перший поверх)