Фракції та постійні депутатські комісії

Депутатська фракція Чернігівської обласної організації політичної партії «За Майбутнє»:

1.Градобик Валентина Валентинівна – голова депутатської фракції.

2.Радченко Наталія Іванівна – заступник голови депутатської фракції.

3.Дегтяренко Вячеслав Миколайович.

4.Кушнір Микола Іванович.

5.Луняк Євген Миколайович.

6.Мамедов Володимир Хейбарович.

7.Нікитенко Олена Вікторівна.

Депутатська фракція політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»:

1.Деркач Андрій Петрович – голова депутатської фракції.

2.Кірсанова Світлана Євгеніївна.

3.Костікова Олена Петрівна.

Депутатська фракція політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»:

1.Баранков Олег Григорович – голова депутатської фракції.

2.Клименко Любов Борисівна – заступник голови депутатської фракції.

3.Черпіта Станіслав Миколайович.

4.Утенко Олександр Сергійович.

5.Хоменко Юрій Валерійович.

Депутатська фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»:

1.Охонько Сергій Миколайович – голова депутатської фракції.

2.Радченко Віктор Миколайович.

3.Салогуб Валерій Володимирович.



ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIIІ СКЛИКАННЯ


  • Постійна комісія  міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження

 

Графік засідань: пятниця о 14.30 год.

 

1. Дегтяренко Вячеслав Миколайович - голова комісії;

2. Одосовський Михайло Іванович - заступник голови комісії;

3. Онокало Ірина Анатоліївна – секретар комісії;

4. Лінник Анатолій Валерійович;

5. Рябуха Віталій Георгійович;

6. Черпіта Станіслав Миколайович.

 

  • Постійна комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища

 

Графік засідань: середа  о 10.00 год.

 

1. Глотко Вячеслав Вячеславович – голова комісії ;

2. Градобик Валентина Валентинівна – заступник голови комісії;

3. Радченко Наталія Іванівна – секретар комісії;

4. Івашин Вячеслав Анатолійович ;

5. Утенко Олександр Сергійович;

6. Костікова Олена Петрівна;

7. Кубрак Віталій Михайлович;

8. Радченко Віктор Миколайович;

9. Шалай Олександр Віталійович.

 

  • Постійна комісія міської ради з питань регламенту, законності, охорони прав і свобод громадян, запобігання корупції, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики

 

Графік засідань: другий та четвертий вівторок місяця  о 14.30 год.

 

1. Салогуб Валерій Володимирович – голова комісії;

2. Баранков Олег Григорович – заступник голови комісії;

3. Нікитенко Олена Вікторівна – секретар комісії;

4. Деркач Андрй Петрович;

5. Корман Владислав Адольфович;

6. Філоненко Юрій Миколайович.

  

  • Постійна комісії міської ради з питань  освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молодіжної політики та спорту

 

Графік засідань: перший та третій вівторок місяця  о 16.00 год.

 

1. Кірсанова Світлана Євгеніївна - голова комісії – 068-190-65-45

2. Смалій  Костянтин Миколайович – заступник голови комісії;

3. Король Володимир Степанович – секретар комісії;

4. Алєксєєнко Світлана Геннадіївна ;

5. Желада Людмила Олексіївна;

6. Луняк Євгеній Миколайович;

7. Клименко Любов Борисівна .

 

  • Постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної діяльності, комунальної власності, бюджету та фінансів

 

Графік засідань: вівторок  об 11.00 год.

 

1. Мамедов Володимир Хейбарович - голова комісії;

2. Безпалий Олександр Вікторович – заступник голови комісії;

3. Чернишева Лариса Олексіївна – секретар комісії;

4. Багнюк Олександр Володимирович;

5. Гомоляко Андрій Олексійович;

6. Кушнір Микола Іванович;

7. Охонько Сергій Миколайович;

8. Тимошик Дмитро Михайлович;

9. Хоменко Юрій Валерійович.